Raghuram راجان می گوید Rahul Gandhi: هند باید سعی در بلند کردن اجسام مستند

Raghuram راجان می گوید Rahul Gandhi: هند باید سعی در بلند کردن اجسام مستند – اخبار

به روز شده: Apr 30, 2020, 13:15 IST | ANI | دهلی نو

راجان گفت که این همه بیش از حد آسان به پوشش یک مستند برای همیشه, اما بدیهی است که غیر قابل تحمل برای اقتصاد

Raghuram Rajan

Raghuram راجان

سابق بانک مرکزی هند (RBI) فرماندار Raghuram راجان در روز پنج شنبه گفت که بیکاری اعداد واقعا نگران کننده و هند نیاز به “سعی” در مورد لغو مستند. راجان سخنان آمد در طول تعامل با کنگره رهبر راهول گاندی از طریق ویدئو کنفرانس در بحران اقتصادی به علت فقر و مستند است که برنامه ریزی شده برای پایان دادن به در مارس 3. “این شماره ها واقعا نگران کننده است. اگر شما نگاه در CMIE تقریبا 100 میلیون نفر بیشتر قرار داده شده است از کار به عنوان یک نتیجه از COVID. 50 میلیون از طریق بیکاری و 60 میلیون از طریق خروج نیروی کار گفت:” در حالی که در پاسخ به Rahul را پرس و جو که هند دارای سطح بالایی از بیکاری است که در حال حاضر به عنوان عظیم است.

“من فکر می کنم آن می گوید: ما نیاز به باز کردن در یک راه اندازه گیری بلکه به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است به طوری که مردم شروع به داشتن شغل. ما نمی باید از این ظرفیت برای حمایت از مردم در سراسر طیف برای بیش از حد طولانی است. نسبتا فقیر کشور مردم شروع کردن به طور قابل توجهی کاهش ذخایر,” او گفت:. “اما ما باید سعی در مورد باز کردن. شاید فراموش توده تست. نگاهی به جرم نمونه می گویند 1000 نمونه و بررسی در توده اگر وجود دارد هیچ نشانه ای از ویروس در آن توده نمونه. اگر شما آن را پیدا کنید و سپس رفتن عمیق تر به نمونه و بررسی که در آن ممکن است. به این ترتیب آن را کاهش می دهد بار در تست ما زیرساخت و اجازه می دهد تا ما را امتحان کنید و دامپزشک خیلی بیشتر. ما باید باهوشتر از ما به سادگی نمی تواند صبر کنید تا ما این نوع از تست” اقتصاددان گفت.

راجان گفت که این همه بیش از حد آسان به پوشش یک مستند برای همیشه, اما بدیهی است که غیر قابل تحمل برای اقتصاد است. در باز کردن اقتصاد گفت: “آن را به توالی. اولین مکان که در آن شما می توانید حفظ فاصله. آن است که نه فقط فاصله در محل کار, اما همچنین فاصله و آمدشان از محل کار.”

“بنابراین بسیاری از کار باید انجام شود هر دو در ایجاد ساختار و همچنین حصول اطمینان از محل کار نسبتا امن است. و همچنین حصول اطمینان که اگر وجود دارد به حوادث و اگر وجود دارد در مورد چگونه ما جدا به سرعت و بدون نیاز به رفتن به یک دوم یا یک سوم مستند? کسانی که ویرانگر خواهد بود اگر ما باید برای رفتن وجود دارد,” او اضافه شده است.

وقتی پرسیده شد که در مورد منابع مالی بخش کشاورزی و کارگران مهاجر و کارگران راجان گفت که دولت باید برای پیدا کردن راه های گرفتن هر دو در پول و همچنین مواد غذایی را از طریق PDS به عنوان بسیاری از این مردم است.

“این جایی است که تلاش های ما در منافع مستقیم انتقال (DBT) باید متوجه باشند در این نقطه است. تمام راه های انتقال ما به نسبتا ضعیف مردم ما نیاز به یک تماس است. ما باید به روش های مختلف دسترسی از طریق بیوه حقوق بازنشستگی MGNREGA رول. و ما نیاز به می گویند که نگاه این مردم هستند که کار ندارد که ندارد و امرار معاش و برای 3-4 ماه آینده در حالی که عدم اطمینان است که ما در حال رفتن به آنها را پشتیبانی,” او گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>