Raftaar و Krsna انتشار swag bharaa رپ Chaukanna های بازیگر Karan Wahi

Raftaar و Krsna انتشار swag bharaa رپ Chaukanna های بازیگر Karan Wahi – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 30 مه سال 2020, 13:55 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Chaukanna یک سرحال تعداد که کاملا هدایت بین 2 متضاد شخصیتهای Saumya (Lara Dutta) روایت Raftaar و Netra (Rinku دو تا نفس عمیق کشیدم)

Hotstar ویژه آخرین نشان می دهد صد – یک سرگرمی سرگرم کننده در مورد بسیاری از misadventures از ناکارآمد duo; بازیگران Lara Dutta Rinku دو تا نفس عمیق کشیدم و Karan Wahi فراری بود موفقیت است. رپ احساس Raftaar و Krsna گرد هم آمده اند برای راه اندازی یک جدید آهنگ رپ ‘Chaukanna شامل Karan Wahi است و با الهام از زنان پیشرو نشان می دهد. درست مثل غیر طبیعی jodi از Raftaar و Krsna کاملا شخصیت.

Chaukanna یک سرحال تعداد که کاملا هدایت بین 2 متضاد شخصیتهای Saumya (Lara Dutta) روایت Raftaar و Netra (Rinku دو تا نفس عمیق کشیدم) ای توسط Krsna را که زنده از دیدگاه شخصیت ساخته شده (Karan Wahi) از نشان می دهد. Raftaar و Krsna باید در مجموع به زندگی به ارمغان آورد هرج و مرج و جنون مرتبط با هر یک از شخصیت ها و ایجاد این پا بهره برداری شاهکار.
رپ Raftaar گفت: “الهام بخش برای این آهنگ آمد از ناکارآمد jodi از صد; لارا و Rinku آنقدر غیر طبیعی اما در عین حال شگفت انگیز با هم. هنگامی که یک فرصت برای ایجاد چیزی hatke ظهور ما بسیار پمپ. Chaukanna یک سرحال تعداد با زحمت hummable لحن. ما امیدواریم که آن را briings برخی از نور خورشید در این بار غم انگیز. کار با Krsna و Karan گردیده بود, و من نمی توانم باور کنم که ما موفق به این کشش عملا.”

Krsna گفت: “یک دیوانه لحن مانند Chaukanna زیبایی تعارف هرج و مرج دیوانه-jodi از صد. Raftaar و من هم می خواستم به قهرمان یک شخصیت از نشان دادن و ایجاد یک آهنگ است که هر کس لذت می برد. هنگامی که مردم در گوش دادن به این آهنگ ما می خواهیم آنها را به پرنیان از آهنگ و رقص قلب خود را – تا جایی که لذت واقعی نهفته است!”

Hotstar ویژه ارائه صد مورد یک بیماری علاج دختر بچه Netra Patil (Rinku دو تا نفس عمیق کشیدم) به دنبال لرزش استخدام به یک عامل مخفی با بلند پروازانه زن پلیس ACP Saumya Shukla (Lara Dutta) به دنبال ارتقاء. به عنوان آنها هر دو متحد برای به انجام رساندن هدف خود را در 100 روز تحقیق و بحث. مدیران Ruchi Narain, Ashutosh شاه و طاهر Shabbir را حفظ ترد تعادل بین اکشن, درام و طنز است که صد سرگرم کننده خانواده سرگرم کننده است. بازیگران شامل خانه قدرت استعداد در نقش برجسته از جمله Karan Wahi, Sudhanshu Pandey Parmeet Sethi, Rohini Hattangidi, Arun Nalawde و Makarand Deshpande. 8-قسمت سری جریان زندگی در دیزنی+ Hotstar VIP.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de