هواپيمايی جت های جنگنده ارتقاء عظیم برای ما نیروهای دفاع: Sachin Tendulkar

هواپيمايی جت های جنگنده ارتقاء عظیم برای ما نیروهای دفاع: Sachin Tendulkar – ورزشی

به روز شده: Jul 31, 2020, 13:09 IST | سرپرستان | بمبئی

Sachin Tendulkar در روز پنج شنبه تبریک گفت نیروی هوایی هند برای اضافه کردن جنگنده

Sachin Tendulkar

Sachin Tendulkar

کریکت افسانه Sachin Tendulkar در روز پنج شنبه تبریک گفت نیروی هوایی هند برای اضافه کردن جت جنگنده هواپيمايی به ناوگان گفت آن است که با ارتقاء عظیم برای این کشور دفاع کردند. “صمیمانه ترین تبریک به #IndianAirForce برای اضافه کردن state-of-the-art جت جنگنده هواپيمايی به ناوگان ما.

“آن ارتقاء عظیم برای ما دفاع نیروهای که در حال خستگی ناپذیر حفاظت از ملت ما در آسمان” Tendulkar گفت: در یک توییت از توییتر رسمی اداره کند. پنج نفر از 36 متوسط چند نقش هواپيمايی جت های جنگنده ساخته شده توسط تولید کننده هواپیما داسو فرود با خیال راحت در جنگنده های نیروی هوایی در امبلا روز چهارشنبه بعد از ظهر. به طور قابل توجهی در خط مقدم جنگنده های نیروی هوایی است که به احتمال زیاد مورد استفاده قرار گیرد در مورد درگیری در شمال یا غرب مرزهای.

به زودی پس از پنج هواپيمايی جت های جنگنده فرود آمد در جنگنده های نیروی هوایی, اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه گفت که این چند نقش هواپیماهای جنگنده خواهد بود تعویض بازی.

شاه گفت که او مطمئن است که القای نسل جدید هواپيمايی جت کمک خواهد کرد که نیروی هوایی هند در حفاظت از هند را در آسمان و خنثی کردن هر گونه چالش است.

در یک پیام توییتر شاه گفت: touchdown از هواپيمايی جت نشانه یک روز تاریخی برای “ما شدید نیروی هوایی هند است و یک لحظه افتخار برای هندوستان!”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید