رافائل نادال بازگشت به آموزش پس از COVID-19-وقفه اجباری

رافائل نادال بازگشت به آموزش پس از COVID-19-وقفه اجباری – ورزشی

به روز رسانی: 28 مه سال 2020, 07:49 IST | سرپرستان | مادرید

اسپانیایی به حال اول نوشته شده یک تصویر از خود را در عمل در 22 مه

Rafael Nadal. Pic courtesy/ Instagram

رافائل نادال. حسن نیت ارائه میدهد عکس/ Instagram

اسپانیا ستاره تنیس رافائل نادال بازگشت به آموزش های زیر COVID-19 مجبور وقفه. او شروع به آموزش در مایورکا در Rafa Nadal آکادمی توسط Movistar. روز دوشنبه نادال تا به حال به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را در خود رسانه های اجتماعی جهان نمایش اولین فیلم خود را در عمل است. “سلام به همه من اینجا هستم در نهایت در دادگاه. خوشحال به بازگشت به شیوه های” نادال گفت: در این ویدئو به عنوان در هر ATP تور سایت. “من فوق العاده خوشحال هستم که بچه ها می توانید تمرین را دوباره در اینجا در Rafa Nadal آکادمی. آنها خوشحال هستند و این مهم ترین چیز است.”

اسپانیایی به حال اول نوشته شده یک تصویر از خود را در عمل در مارس 22. در شرایط عادی نادال خواهد بود در پاریس در حال حاضر شرکت در Roland Garros. اما پس از رمان coronavirus شیوع رس-دادگاه گرند اسلم است که برگزار می شود به عنوان برنامه ریزی شده و برگزارکنندگان مسابقات در حال حاضر امید به مرحله این رویداد بعد از این سال.

پیشتر در ماه او گفت: کل 2020 فصل از دست خواهد رفت با توجه به کروناویروس همه گیر است و بازیکنان تنها می تواند بازگشت به دادگاه در سال آینده. “من فکر می کنم سال 2020 عملا از دست داد. من امیدوارم که ما می توانیم شروع دوباره در سال آینده, من واقعا امیدوارم که مورد” نادال به نقل از به نقل از ال پایس.

همه حرفه ای تنیس فعالیت های در حال حاضر به حالت تعلیق باقی می ماند تا پایان ژوئیه با توجه به COVID-19 همه گیر است که تاکنون بیش از 3.5 لاخ زندگی در سراسر جهان است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de