رافائل نادال: سال 2020 عملا از دست رفته برای تنیس

رافائل نادال: سال 2020 عملا از دست رفته برای تنیس – ورزش

به روز شده: مارس 06, 2020, 08:13 IST | AFP | مادرید

نادال که موفق به کسب 12 از 19 گرند اسلم عناوین در Roland Garros معتقد است شانس تنیس راه اندازی مجدد قبل از پایان این سال ها باریک

Rafael Nadal

رافائل نادال

رافائل نادال گفت views بقیه از این سال به عنوان “عملا از دست رفته” برای تنیس و حتی می توان اگر ورزش بازگشت و به صورت عادی در شروع 2021. مردان و زنان تورهای متوقف شده است با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس با ویمبلدون لغو برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم و باز فرانسوی به تعویق افتاد تا پایان ماه سپتامبر. اما نادال که موفق به کسب 12 از 19 گرند اسلم عناوین در Roland Garros معتقد است شانس تنیس راه اندازی مجدد قبل از پایان این سال و باریک هستند.

“من امیدوارم که به بازی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما اگر من در مورد آن فکر می کنم منطقی ما سفر هر هفته از یک مکان به مکان دیگر ما در تماس با هتل ها و فرودگاه ها در مکان های مختلف” نادال گفت: در مصاحبه با روزنامه اسپانیایی ABC در روز سه شنبه. “اگر شما به من این توانایی را تضمین کند که در ماه ژانویه 2021 یک فصل عادی مثل قبل آغاز خواهد شد, من می خواهم ثبت نام برای که در حال حاضر با چشمان من بسته است.”

در یک مصاحبه جداگانه با ال پایس نادال گفت: “من بیشتر به دنبال باز استرالیایی از آنچه اتفاق می افتد بعد از این سال. من سال 2020 به عنوان عملا از دست داد.” نادال در 33 است که در مرحله ی دوم از او نامی حرفه ای و وقفه آمد فقط به عنوان او نگاه به بسته شدن در 20 عنوان عمده برنده توسط 38 ساله راجر فدرر.

اگر تنیس بازده تابستان امسال نادال می تواند انتخاب کنید به جست و خیز ما باز کردن و ذخیره خود را به فرانسه داده شده وجود خواهد داشت فقط یک هفته بین این دو است. “این همه فرضی چون فکر نمی کنم از آن خواهد بود که گفت:” نادال به ABC. “من احساس من می گویند آن را با غم و اندوه و من دروغ نمی گم به شما این است که ما در حال از دست دادن یک سال از زندگی ما است.

“و در 33 یا 34 سال است که بسیار با ارزش تر از در 20 هنگامی که شما به بسیاری از سال های آینده حتی اگر آن را هنوز هم یک سال است. “من فکر می کنم که نمی خواهد اتفاق می افتد. از ما باز به Roland Garros با یک هفته در میان, من فقط فکر نمی کنم ما می تواند بازی کند.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im