رادیو شهر بیدار کننده صندوق ابتکار ‘Dabbewale ka Dabba Bharo’, اشعه آفتاب برای Dabbawalas

رادیو شهر بیدار کننده صندوق ابتکار ‘Dabbewale ka Dabba Bharo’, اشعه آفتاب برای Dabbawalas – اخبار

انتشار: Jun 01, 2020, 19:05 IST | روابط عمومی سازمان | بمبئی

رادیو شهر در بمبئی آغاز شده صندوق بیدار کننده ابتکار عمل در ماه آوریل که در آن تمام RJs در سراسر خود را نشان می دهد به اشتراک گذاری شده است این به روز رسانی در وضعیت فعلی Dabbawalas

در میان Covid-19 در سراسر جهان همه گیر و مستند بسیاری از مردم پیدا کردن آن را دشوار است به هر دو به پایان می رسد دیدار. در میان آنها هستند بمبئی Dabbawalas که همیشه تضمین که خوشمزه, گرم خانه غذا پخته شده به ما می رسد در زمان هر روز امروز در حال مبارزه برای یک وعده غذایی خود را در صفحات. رادیو شهر هند پیشرو شبکه رادیویی راه اندازی کرده است یک صندوق بیدار کننده ابتکار ‘Dabbewale ka Dabba Bharo’ به اصرار Mumbaikars به جلو آمده و کمک نسبت به این ابتکار. مختلف و دیجیتال اثرگذارندهها مانند آمریتا رائو, Sahil Khan, Rohit Roy, Aditi Singh Sharma, Abhijeet Sawant, Madhushree بمبئی foodie ، باید روزه خود را در حمایت از مبارزات انتخاباتی.

RC-Dabba

رادیو شهر در بمبئی آغاز شده صندوق بیدار کننده ابتکار عمل در ماه آوریل که در آن تمام RJs در سراسر خود را نشان می دهد به اشتراک گذاری شده است این به روز رسانی در وضعیت فعلی Dabbawalas جایی که بیش از 5 هزار Dabbawalas در سراسر بمبئی در حال پیدا کردن آن دشوار است برای تغذیه خانواده خود را از مستند اعلام شد. شده است وجود دارد یک پاسخ قاطع از شهروندان و با کمک ریختن در حدود. 8 لاخ روپیه در حال حاضر جمع آوری شده است تا در حال حاضر.

آقای Kartik Kalla, رئیس, خلاق, افسر, رادیو, شهرستان, گفت:, “Dabbawalas همیشه وجود دارد برای Mumbaikars و تضمین که لوله کشی صفحه اصلی-مواد غذایی پخته شده به آنها می رسد در میان گرمای سوزان و باران و زمستان. این مستند و همه گیر آورده اند یک وقفه به زندگی خود را به طوری که آنها پیدا کردن آن را دشوار برای مدیریت یک وعده غذایی برای خود و خانواده خود را. رادیو شهر آغاز صندوق بیدار کننده ابتکار ‘Dabbewale ka Dabba Bharo’ به اطمینان حاصل شود که 5000 Dabbawalas دریافت وعده های غذایی خود را. ما شاهد کمک ریختن از شنوندگان مشاهیر اجتماعی اثرگذارندهها ، این ابتکار برجسته قدرت رادیو و تاثیر آن را می توانید ایجاد کنید را در مورد مثبت بارقه امید در زندگی Dabbawalas.”

رادیو شهر Kasa کای بمبئی RJ Salil گفت: “اعتقاد من این است که ما مسئولیت جمعی برای کمک به پر کردن معده از کسانی که انجام شده است در همان سال برای Mumbaikars. از آنجا که زمان به ما اعلام کرد یک صندوق بیدار کننده ابتکار Dabbewale ka Dabba Bharo در رادیو شهر آن را حقیقی به دیدن کمک ریختن از هر گوشه و مخفیگاه از بمبئی شهر و فراتر از آن. همانطور که ما باید برای کمک به حدود 5000 Dabbawalas من درخواست Mumbaikars, شرکت ها, چهره های عمومی و هر کس ممکن است به جلو آمده و مشارکت در این طرح و کمک به ایجاد تفاوت.”

برای جلب گسترده تر رسیدن و جمع آوری پول بیشتر رادیو شهر ایجاد تصویری (https://youtu.be/e1XCjt8FSBI) که ترویج شده است در سراسر رادیو شهر social media دسته. رادیو شهر همواره در خط مقدم برای کمک به شهر و شهروندان خود را از طریق طرح های مختلف مانند این و گسترش موج مثبت.

اگر شما مایل به کمک لطفا بر روی لینک کلیک کنید: – www.ketto.org/radiocity

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de