رادیو شهر شنوندگان را تشویق می کند به ماندن در خانه با Ghar Se Na Niklenge سرود

رادیو شهر شنوندگان را تشویق می کند به ماندن در خانه با Ghar Se Na Niklenge سرود – اخبار

انتشار: May 29, 2020, 17:38 IST | روابط عمومی سازمان | بمبئی

یک تلاش مشترک رادیویی تیم شهر و تاسیس بالیوود خوانندگان, شخصیت های تلویزیونی, رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها و صنعت طراحان این سرود مردم را به ماندن در خانه و همچنین کمک به PM مراقبت صندوق

ملت به وقفه به عنوان مردم خواسته شده است به ماندن در خانه و رعایت اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش ویروس. انگیزه مردم در این وضعیت دشوار و تشویق آنها به ادامه ماندن در داخل خانه, رادیو, شهرستان, هندوستان, پیشرو شبکه رادیویی راه اندازی ‘Ghar se na niklenge’ سرود. در علاوه بر این به ماندن در داخل خانه پا بهره برداری سرود خواستار شهروندان به جلو آمده و حمایت ملت از طریق اهدا PM مراقبت صندوق.

های رادیویی را در شهر ‘Ghar Se Na Niklenge’ سرود شده است ابراز مشهور بالیوود خوانندگان مانند Divya Kumar, Benny Dayal Asees Kaur, Meghna میشرا و Nakash عزیز. این سرود پخش شده در سراسر رادیویی شهر به زبان هندی صحبت کردن بازار. ساخت مخاطبان مطابقت با مراحل خود را برروی حرکات رقص این موزیک ویدئو از سرود امکانات رادیو شهر RJ را همراه با هنرمندان مانند Sahil خطار, Sushant Poojary پل مارشال, Rahul Shetty, دیپاک سینگ, Himanshu Parihar, Hiten شاه Vaibhav G, Manan Sachdeva, Shashank Dogra, Aishwarya Radhakrishnan, Dhruv دات, Sonali Kar, Macedon D Mello, Sanam Johar, Abigail Pandey, Raveena Chaudhary و Sneha کاپور. این تصویری تقویت خواهد شد به طور گسترده در سراسر رادیو شهر social media دسته از جمله Facebook, Instagram, YouTube, and Infinite.

Radio City

به اشتراک گذاری افکار خود را در این سرود آقای Kartik Kalla, رئیس, خلاق, افسر, رادیو, شهرستان, گفت: “این بیش از یک ماه و نیم است که ما شده ایم در مستند و نیازی به گفتن آن را تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار به ماندن مثبت و با انگیزه از طریق آن همه است. حفظ و نگهداری اجتماعی فاصله و ماندن در خانه بسیار مهم است برای پهن کردن منحنی. رادیو سیتی همواره در تلاش برای استفاده از قدرت و رسیدن به رادیو برای ارتباط با مخاطبان خود و آوردن تغییر مثبت در جامعه است. این ‘Ghar se na niklenge’ سرود است و در عین حال یکی دیگر از روش های خلاقانه از رادیو شهر جسارت تیم نه تنها سرگرم کردن ما شنوندگان بلکه ایجاد آگاهی از اهمیت ماندن در داخل خانه. ما همچنین پشتیبانی ما محترم نخست وزیر و پیام از طریق این سرود در حال تشویق شنوندگان ما به اهدای PM مراقبت صندوق. من می خواهم برای تشکر از تمام هنرمندانی که به جلو آمده و ما در حمایت از این ابتکار است.”

صحبت در مورد ابتکار Batameez Dil خواننده Benny Dayal گفت: “در میان چنین بی سابقه بار زمانی که جهان در حال دست و پنجه نرم به مبارزه با کروناویروس همه گیر ماندن در منزل است که تنها راه برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است. موسیقی قدرت به مردم را هم بالا بردن خلق و خوی و ارائه راحتی. یک فریاد به رادیو شهر تیم برای من یک بخشی از ‘Ghar se na niklenge’ سرود و گسترش شادی در زندگی دیگران است. من متواضعانه درخواست هر کس به در خانه بمانند و ایمن ماندن.”

به اشتراک گذاری افکار خود را در سرود بازیگر هندی Youtuber و تلویزیون, میزبان, Sahil خطار گفت: “این ضروری است برای مردم را به ماندن در خانه برای حفاظت از خود و دیگران را به عنوان به خوبی. رادیو شهر ‘Ghar se na niklenge’ سرود به ارمغان آورده است همه ما با هم به تشویق مخاطبان. ما نیاز به درک وخامت اوضاع و ماندن ایران در ساخت هدف از این مستند یک موفقیت است. اجازه ماندن در خانه و شکست این بیماری همه گیر با هم.”

صحبت در مورد رادیو شهر ‘Ghar se na niklenge’ سرود های Shubharambh خواننده, Divya Kumar گفت: “من وجد آمدیم به قرض دادن صدای من به “Ghar se na niklenge’ سرود توسط رادیو شهر. من فکر می کنم آن است که ما مسئولیت جمعی به عنوان شهروندان به رعایت قوانین و ماندن در خانه برای ملت ما. من مطمئن هستم که این سرود را به شما شیار به آن لحن و کمک به گسترش برخی از vibes مثبت میان بار دشوار است.”

مرحله دوم مبارزات انتخاباتی خواهد بود رهبری Pepeta طراح رقص, Rajit Dev که راه اندازی خواهد شد #RadioCityNamasteChallenge دیجیتال یک کمپین است که اصرار بینندگان و شنوندگان رادیو شهر به آمده تا با نسخه خود را از قلاب مرحله از سرود و به اشتراک گذاری آن را در رسانه های اجتماعی خود را دسته tagging رادیو شهر.

رادیو شهر ‘Ghar Se Na Niklenge’ سرود یک تلاش مشترک رادیویی تیم شهر و تاسیس بالیوود خوانندگان, شخصیت های تلویزیونی, رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها و صنعت طراحان که باید پیوست به دست آوردن لبخند به چهره مردم و کمک به آنها درک اهمیت ترک خانه های خود در طول مستند.

شما می توانید به تماشای رادیو شهر ‘Ghar Se Na Niklenge’ سرود در اینجا:

در مورد رادیو شهر:

رادیو شهر بخشی از موسیقی پخش محدود (MBL) است یک شرکت تابعه از Jagran Prakashan Ltd. به عنوان اولین FM رادیو پخش در هند و با بیش از 17 سال از تجربه و تخصص در صنعت رادیو و رادیو شهر همواره شماره یک ایستگاه رادیویی در بنگلور و بمبئی با 24.5 درصد و 15.7 درصد متوسط listenership سهم بود. (منبع: RAM, داده, TG: 12+ دوره: هفته 1, 2013 در هفته 21, 2019). رادیو شهر دهلی رتبه #2 با 13.4% متوسط listenership به اشتراک گذاری (منبع: RAM, داده, TG: 12+ دوره: هفته 1, 2019 به هفته 21, 2019).

پخش موسیقی محدود در حال حاضر 39 ایستگاه در سراسر 12 متحده متشکل از 62 درصد از این کشور FM جمعیت. رادیو شهر می رسد به بیش از 69 میلیون شنونده در 34 شهرستانها تحت پوشش AZ تحقیقات 2019 (منبع: AZ پژوهش و گزارش). شبکه فراهم می کند زمینی برنامه نویسی همراه با 18 وب سایت های دیگر-ایستگاه از طریق آن, دیجیتال, رابط, www.radiocity.in.

رادیو شهر پیشگام تکامل از رادیو FM با ارائه محتوای منحصر به فرد است که راه گشا و فراخوانی شهر شور و شوق در میان شنوندگان خود را با نام تجاری فلسفه “دستمال دستمال Mein Daude شهر”. این شبکه معرفی طنز و مفهوم خاله عذاب در رادیو با Babber شعر و عشق گورو بود. آن را نیز آغاز Radio City آزادی جوایز, یک پلت فرم به رسمیت شناختن موسیقی مستقل و ارائه یک سکوی پرتاب برای جوانه زدن خوانندگان با رادیو شهرستان سوپر خواننده اول استعداد آواز شکار در رادیو.

Radio City صعود 73 جوایز سراسر ملی و بین المللی سیستم عامل مانند طلایی Mikes هند رادیو فروم نیویورک جوایز ACEF جوایز و غیره. در 2018-2019. رادیو شهر همواره برای 7 بار در “هند بهترین شرکت برای کار’ مطالعه انجام شده توسط محل عالی برای کار موسسه. در سال 2019, رادیو, شهرستان رتبه 6 در ‘بزرگ بهترین محل های کار در آسیا با توجه به GPTW بررسی. رادیو شهر نیز به رسمیت شناخته شده در هند بهترین محل های کار برای زنان – 2019 و دارای رتبه در میان برترین 75 سازمان در لیست.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im