Radhika Apte نشان می دهد برخی از fondest Gudi Padwa خاطرات

Radhika Apte نشان می دهد برخی از fondest Gudi Padwa خاطرات – سرگرمی

به روز شده: May 25, 2020, 15:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

به مناسبت Gudi Padwa, Radhika Apte نشت لوبیا در برخی از fondest خاطرات دوران کودکی!

Radhika Apte Picture Courtesy: PR

Radhika Apte تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

در مناسبت های ویژه از Gudi Padwa, Radhika Apte است برخی از خاطرات دوران کودکی که او به یاد می آورد و همچنین سهام چگونه بازیگر صرف این روز خاص همراه با خانواده اش.

Radhika سهام “هر خانه یک Gudi و آنها تا به حال یک پارچه در Gudi و هر خانه به یک رنگ مختلف پارچه بنابراین من استفاده می شود به عشق به دنبال در پنجره ها و بالکن و استفاده می شود به فکر می کنم از چه رنگ آنها استفاده کرده اند و به همین دلیل و فقط دیدن همه ی رنگ های مختلف آنها را مورد استفاده آنها و همچنین برخی از خانواده ها با استفاده از همان رنگ و برخی از خانواده ها استفاده کنید برای تغییر رنگ و استفاده کنم به عشق رنگ پارچه در Gudi Padwa.”

Radhika همچنین یک حافظه علاقه و گفت: “همچنین آن روز پدر و مادرم و پدر و مادر من بودند بسیار شلوغ است و آنها همیشه مشغول هستند و آنها هنوز هم مشغول پس از آن روز مامان و من استفاده می شود برای قرار دادن Gudi هم که علاقه حافظه است.” “چه چیزی باعث این جشنواره بسیار ویژه برای من است چون مادر من است” می افزاید: بازیگر.

صحبت کردن در مورد او غذای مورد علاقه Radhika می گوید: “علاقه من است پوران Poli. من حتی نمی دانم اگر پوران Poli ساخته شده برای Gudi Padwa لزوما اما مادر من استفاده می شود به پوران Poli به عنوان مادر بزرگ من در واقع. و من استفاده می شود به عشق است.”

واقعا این خاطرات دوران کودکی هستند که Radhika با بهره گیری از به بحر تفکر غوطهور شدن است و او را بهترین زمان است. در کار جبهه Radhika دیده خواهد شد بعدی در Raat Akeli Hai در کنار Nawazzudin صدیقی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>