Radhika Apte برای او مد به نظر می رسد: من اعتقاد راسخ دارم در قبل از عاشق مد


Radhika Apte همواره داده می شود لباس هایی که پوشیدنی و فوق العاده راحت و قدردانی تمام به نظر می رسد او با مو و آرایش.

Radhika Apte. Image source: PR

Radhika Apte. منبع تصویر: روابط عمومی

Radhika Apte یک شخص حس مد و باعث می شود همیشه سر به نوبه خود توان آن را به یک مدل نگاه و یا اصول اولیه با یک چرخش و یا برخی از کلاسیک به نظر می رسد Radhika همیشه دزد نشان می دهد. صحبت کردن در مورد عشق او را برای مد که در آن بازیگر هرگز نتواند به نوبه خود سر با انتزاعی sartorial انتخاب در مصاحبه اخیر خود با پیشرو, مجله, Radhika مشترک “من اعتقاد راسخ دارم در قبل از عاشق مد بنابراین من پوشیدن بسیاری از قطعات.”

مستقل ستاره همیشه به لباس هایی که پوشیدنی و فوق العاده راحت و قدردانی تمام به نظر می رسد او با مو و آرایش. این بازیگر ساخته شده است او fanbase از ابتدا و همواره متمرکز بر محتوای با کیفیت و تحویل یک بهتر پروژه گذشت هر روز.

Radhika همیشه wowed مخاطبان با تعدادی از شخصیت های او خدمت کرده است به طور کلی می شود آن را در بالیوود یا OTT و بیشتر در ساخت.

Radhika Apte دارای سهم قابل توجه به OTT سیستم عامل که در آن او تحویل داستان به ارزش یک حافظه است. بازیگر حک شده مسیر خود را به موفقیت است و aced تمام فضاهای. Radhika Apte اولین نام که می آید به ذهن می آید برای ارائه بهترین مطالب.

در این کار جلو, Radhika Apte خواهد بود در فیلم دیده می شود Raat Akeli Hai در کنار Nawazuddin Siddiqui که این بازیگر در حال حاضر به پایان رسید اولین برنامه ساقه در لکنو. طرفداران نمی توانید صبر کنید تا ببینید او چه چیزی را ارائه کرده است با این هیجان انگیز جدید پروژه ها و نقش ها

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im