Radhe: شما بیشتر می خواستم بهایی: سلمان خان عمل تلنگر می شود تاریخ انتشار


یاش راج فیلم در روز شنبه را تایید کرد تاریخ انتشار سلمان خان اکشن-هیجان انگیز تلنگر Radhe: شما بیشتر می خواستم بهایی به عنوان عید سال 2020

Image souce: Instagram/@yrf

تصویر souce: Instagram/@yrf

یاش راج فیلم در روز شنبه را تایید کرد تاریخ انتشار سلمان خان اکشن-هیجان انگیز تلنگر ‘Radhe: شما بیشتر می خواستم بهایی’ به عنوان عید سال 2020 است. سازندگان در زمان به توییتر و به اشتراک گذاشته شده, اخبار تایید تاریخ انتشار همراه با یک پوستر جدید شامل شیک نگاه از سلمان خان. آنها زیر نویس پست به عنوان “یاش راج فیلم در سراسر جهان آزاد است. #Radhe – Your Most Wanted بهایی در, سینما, عید سال 2020!”

این Dabangg بازیگر انتشار اولین روز عید. قبل از این بسیاری از بازدید خود منتشر کرده اند در این جشنواره از جمله Dabangg (2010), Ek Tha Tiger (2012), Bajrangi Bhaijaan (2015) و سلطان (2016). این فیلم را ببینید سلمان خان عشق Disha Patani. تلنگر همچنین ویژگی های Randeep Hooda و جکی شروف.

‘Radhe: شما بیشتر می خواستم بهایی’ شرکت های تولید شده توسط سلمان خان سهیل خان و Atul Agnihotri در زیر آگهی های سلمان خان, فیلم Sohail Khan Productions و حلقه زندگی تولید.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de