Radhe: سلمان خان لغو آذربایجان شلیک میان شیوع کروناویروس


سلمان خان و Disha Patani شد میله میله به فیلم آهنگ و صحنه عمل از آینده خود فیلم Radhe.

Salman Khan and Disha Patani

سلمان خان و Disha Patani

سلمان خان و Disha Patani باید لغو خود را برای شلیک Radhe: شما بیشتر می خواستم بهایی در باکو, آذربایجان. آنها قرار است به فیلم یک آهنگ و یک صحنه عمل است. یک واحد منبع نشان می دهد که آنها برای سفر به باکو از طریق دبی یا دوحه.

“با توجه به شیوع کروناویروس آن ترسناک به سفر با تعداد زیادی از واحد دست در خارج از کشور. آن حس را ندارد,” نشان می دهد خودی. “در حال حاضر آن را باید به شات در جای دیگر.”

گفته شده است که برخی از اعضای تیم در حال حاضر در سمت چپ برای باکو برای دبستان اما خواسته شد به پرواز به عنوان به زودی به عنوان اخبار در سراسر جهان افزایش coronavirus موارد شروع به ریختن در.

خوب است که مطمئن شوید که یک بد شانسی برای سلمان خان طرفداران که در حال انتظار با نفس bated برای به روز رسانی از فیلم خود را Radhe را شلیک کنید. نه به ذکر است که چگونه بی صبرانه آنها در حال انتظار برای فیلم به آمار تئاتر! در مورد شما نمی دانم, Salman Khan خواهد تلافی نقش خود را به عنوان یک پلیس در Radhe.

Radhe: شما بیشتر می خواستم بهایی است که شرکت های تولید شده توسط سلمان خان سهیل خان و Atul Agnihotri در زیر آگهی های سلمان خان, فیلم Sohail Khan Productions و حلقه زندگی و تولید و قرار است به انتشار این عید.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de