راشل شکوفه می نویسد عاطفی پست به عنوان او می شود یک مادر

راشل شکوفه می نویسد عاطفی پست به عنوان او می شود یک مادر – سرگرمی

انتشار: May 02, 2020, 19:31 IST | سرپرستان | بمبئی

دیوانه, دوست دختر سابق ستاره راشل بلوم به او در زمان Instagram account برای به اشتراک گذاشتن با جهان است که او را در آغوش مادری خواندن شایان ستایش او پست!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Rachel Bloom

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/راشل بلوم

دیوانه, دوست دختر سابق ستاره راشل بلوم در زمان به Instagram نشان می دهد که او به هنگام تولد اولین فرزند او.

بلوم و شوهر دن گرگور استقبال دختر خود را با این بازیگر اشاره کرد که او در بخش مراقبتهای ویژه نوزادان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که “دوست عزیز” بود که در یک بیمارستان 3,000 مایل دور, گزارش hollywoodreporter.com.

“داشتن یک نوزاد در NICU در طول یک بیماری همه گیر در حالی که یک دوست عزیز بود در بیمارستان 3,000 مایل دور شده بود و تا کنون بیشتر عاطفی شدید هفته از معدن و گرگور زندگی می کند. به عنوان دوست داشتنی پزشکان و پرستاران کمک دختر من گرفتن برخی از مایع از ریه ها ما را به تماشای بخش زنان و زایمان در اطراف ما تغییر ساعت به ساعت برای آماده شدن برای آینده COVID طوفان” بلوم گفت.

32 ساله ادامه داد: “تمام خانواده در حال حاضر در خانه امن و من فقط سپاسگزار برای همه ما کارگران پزشکی. از کسانی که در ما NICUs به کسانی که به طور مستقیم کمک به COVID بیماران مانند آدم آنها به خطر انداختن خیلی به مبارزه در خط مقدم این جنگ است. با تشکر از شما تشکر از شما تشکر از شما.Brb, تو برو به کسی که بیرون آمد از من.” (sic)

به عنوان خوانده شده پست حق در اینجا:

بلوم و گرگور ازدواج کردم در سال 2015. او یک تهیه کننده و نویسنده است که به قلم سه قسمت از “Crazy Ex-Girlfriend” و یک مدیر اجرایی, داستان ویرایشگر در “How I Met Your Mother” و همچنین به عنوان یک تولید کننده در هر دو. گرگور همچنین نوشت: رابرت داونی جونیور-starrer Dolittle. بلوم به تازگی لنت صدای او را منقرض شده, عضو شورای نظارت مدت تور جهانی و عصبانی, پرندگان, فیلم 2.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de