خرید رپورتاژ

R Sridhar تصدیق نزولی منحنی در هند فیلدینگ, اشاره کمبود زمان تمرین – ورزش

به روز شده: فوریه 07, 2020, 13:53 IST | PTI | اوکلند

Sridhar گفت: آنها اختصاص رکود در فیلدینگ استاندارد توسط یک سیستم درجه بندی ضروری به کارکنان پشتیبانی. او گفت: مدیریت تیم را نگه می دارد یک چشم تیز در حجم کار و تمرین برنامه از تمام بازیکنان

R Sridhar. Pic/AFP

R Sridhar. عکس/AFP

اوکلند: هند فیلدینگ نبوده است به خصوص خوب در سری مداوم در برابر نیوزیلند مربی R Sridhar گفت: در روز جمعه اما حاضر به سرزنش برنامه های تنگ برای “منحنی رو به پایین” با وجود اذعان گیج کننده که سفر مؤثر است طرف را تمرین برنامه.

Sridhar گفت: هند فیلدینگ در بهترین میانگین در چهار ماه گذشته است. او گفت: خستگی می تواند عاملی برای ضرر و زیان در طول این دوره زمانی از جمله یکی در اول ODI در مقابل نیوزیلند در همیلتون در روز چهارشنبه. “…غرب هند سری در خانه بود جایی که ما واقعا کاهش یافته است. ما به طور متوسط به حداقل می گویند. اما قطعا ما زندگی کرده اند و نه به استانداردهای همانطور که ما در جام جهانی و یا حتی در ساخت به جام جهانی در سال گذشته گفت: Sridhar در آستانه دوم ODI اینجا. Sridhar گفت: آنها اختصاص رکود در فیلدینگ استاندارد توسط یک سیستم درجه بندی ضروری به کارکنان پشتیبانی. او گفت: مدیریت تیم را نگه می دارد یک چشم تیز در حجم کار و تمرین برنامه از همه بازیکنان است.

“ما نگه داشتن یاد بازیکنان مورد توجه اساسی به جزئیات…در یک T20, بازی, هر fielder به خود کاپیتان. او نیاز به انتظار برای کاپیتان به او حرکت می کند و یا کاسه به او را به حرکت در یک جهت خاص و یا به یک موقعیت خاص است.” “ما سعی می کنید و به آنها بگویید که فکر می کنم پیش از بازی شما به عنوان یک صحرا نورد کاپیتان خودتان ببینید که در راه نسیم است که راه رودخانه گرایش به ضربه هستند چه کاسه طرح و موقعیت درآمده است. “بنابراین ما توانمند سازی دونده به طوری که آنها می تواند تبدیل به خود کاپیتان و آنها می توانند تصمیمات خود را به این دلیل که کاپیتان رو بیش از حد بر روی صفحه خود در زمان های خاص. این چیزی است که ما صحبت در مورد” او اضافه شده است. هند فیلدینگ رژیم بوده است نهفته ثابت رفت و آمد در این تور است. وجود دارد تنها یک جلسه کامل قبل از T20 بین المللی سری در حالی که سه تن دیگر از جلسات تمام شده است اختیاری.

“این است که ماهیت برنامه فعلی ما باید به آن را. ما باید به بازی در اطراف آن اما ما به سختی تا به حال یک جلسه در طول T20 برنامه. وجود دارد ما می توانیم در نظر کار فنی بر روی زمین…,” او اشاره کرد. “جدای از آن ما با یک نگاه به فیلم ها و دیدن آنچه که منجر به خطا. آن را همیشه یک خطای فنی در هر زمان وجود دارد این است که یک اشتباه یا یک کاهش یافته است گرفتن. ما نیاز به دانستن این که آیا آن می تواند یک موقعیت تاکتیکی خطا یا ذهن نیست که در جای مناسب بسیاری از چیزهایی است که می تواند منجر به آن” او توضیح داد. “این یک برنامه تنگ است اما نه شکایت و نه بهانه ای در همه. ما باید بهتر شود.” صحبت در مورد حجم کار مدیریت Sridhar گفت: در حال حاضر سطح آمادگی جسمانی از بازیکنان خیلی خوب است که آنها قادر به انطباق بسیار به سرعت “ما نظارت بر انجام وظایف سنگین خود را. ما خواهد بود با دروغ گفتن به خودمان اگر ما گفتن آنها تازه به عنوان یک دیزی هر بار آنها رفتن به پارک. آنها نمی کند چرا که آنها در حال سفر و بازی, بازی,” او گفت:.

“اما در حال حاضر سطح آمادگی جسمانی این تیم واقعا خوب است به طوری که به نوبه خود کمک می کند تا برای بازیابی از حجم کار و خستگی سریع و مناسب در پارک. اما ما را که در ذهن داشته باشیم اما من نمی سرزنش خستگی برای پایین منحنی,” او اضافه شده است. صحبت کردن در مورد فقیر لحظات در ODI, مربی تیم گفت: “سرنگون منظورم این است که شما در حال صحبت کردن در مورد Manish (Pandey) — او یک فرصت است. او تا به حال به آن را انجام دهد و ما نیاز به یک حلقه که در آن زمان. “شما می توانید مقرون به صرفه چهار اجرا می شود به صورت جدا و آن را به بهترین بازیکنی که در آنجا بود در آن زمان. این چیزها اتفاق می افتد, شما می توانید نظر نمی آید بیش از حد عمیق به آن است.” اما Sridhar خرد هیچ کلمه ای در انتقاد از Kuldeep Yadav کاهش یافته است گرفتن از centurion راس تیلور. “…که گرفتن باید گرفته شده است. احتمالا آن را پس از اولین بار او را بیش از شاید او فکر قبلی خود را بیش از می تواند هر چیزی. این نمی تواند یک جنبه های فنی در همه. “ما در حال تلاش برای به دست آوردن بهتر است اما ما به طور متوسط. وجود دارد بدون شک در مورد آن است. ما می توانیم بهتر است,” او گفت:. Sridhar گفت: بازیکنان صحبت خواهد شد با به شکل مناطق مشکل است.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما نیاز به آدرس. ما در واقع باید گفت وگو با بازیکن و ببینید چه چیزی مهم تر است برای یک بازیکن و سپس در مورد آن را در راه است که” او گفت:. “ما را به گوش دادن بیشتر از صحبت کردن است. ما را از پیشنهادات و انتقادات از بازیکنان و اگر وجود دارد هر چیزی به آن اضافه شود ما قطعا اضافه کردن دیدگاه ما و پس از آن ممکن است بهترین تصمیم گرفته شده است برای دریافت بهترین نتیجه را از این بازیکن هر بار که او می رود در پارک,” او اضافه شده است. با وجود رکود در فیلدینگ فرم وجود داشته است لحظات فرد درخشندگی در هر بازی یا سری. Virat Kohli تحت تاثیر شگفت انگیز دو اجرا outs با تقریبا نابینا پرتاب در ولینگتون (Colin Munro) و سپس در همیلتون (Henry نیکولز). “نوع شدت او به ارمغان می آورد و در این زمینه من همیشه می گویم به پسران جوان که برای آمدن او آماده ساخته شده, قالب برای شما برای کپی کردن. سازمان دیده بان او را به دیدن آنچه که او می کند” Sridhar گفت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im