R Ashwin: من یک پچ بنفش آینده برای من در تست کریکت

R Ashwin: من یک پچ بنفش آینده برای من در تست کریکت – ورزش

منتشر شده در تاریخ: مارس 04, 2020, 09:01 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در یک چت با سانجی Manjrekar, Ashwin همچنین گفت که او نه به نفع 4-بعد کریکت

n Virat Kohli (R) and teammate Ravichandran Ashwin react during the third day of the second Test match between India and New Zealand at the Eden Gardens cricket stadium in Kolkata on October 2, 2016

n Virat Kohli (R) و هم تیمی Ravichandran Ashwin واکنش نشان می دهند در سومین روز از تست دوم مسابقه بین هند و نیوزیلند در باغ بهشت ورزشگاه کریکت در کلکته در اکتبر 2, 2016

در آخرین قسمت از ESPNcricinfo Videocast که ايران در مارس 2, 2020, R Ashwin مذاکرات در مورد آینده اش دقت خود را به عنوان یک کاسه چه چیزی باعث می شود او کلیک در کوتاه فرمت کریکت آینده ریسندگی و چگونه می توانید آنها مربوط به اقامت در همیشه در حال تکامل بازی کریکت.

“من خوب هستم در T20 کریکت. اگر من بدن نگه می دارد تا من یک پچ بنفش آینده برای من در تست کریکت” می گوید: Ravichandran Ashwin یک طفیلی که خفاش ها راست دست و کاسه راست بازوی کردن شکستن زمانی که سانجی Manjarekar میزبان ESPNcricinfo از او می پرسد در مورد برنامه های آینده خود. R Ashwin نه به نفع 4-بعد کریکت. او می گوید: “من از عنکبوتی که تار میتند و شما در حال گرفتن پنجمین روز از بازی شما در حال گرفتن بسیار از جنبه های جذاب این بازی است.”

ICC شده است با توجه به 4-بعد از آزمون به عنوان بخشی از تست دنیای قهرمانی از 2023. در جهان کریکت ایستاده به عنوان به احتمال زیاد منبع مخالفت با تغییر, با بسیاری از مشاهده این گام از چهار روز کلاس اول بازی به پنج روز آزمون به عنوان یک نقطه بحرانی از تفاوت در بالا پایان از طولانی-فرم بازی (منبع: ESPNcricinfo مقاله مورخ Dec 30, 2019)

R Ashwin سهام راز توانایی خود را برای تولید تغییرات در انگشت چرخش با بسیار دقت و تاثیر Woorkeri رامان سابق کریکت هند و زمان مربی هند زنان تیم ملی کرکت مربیگری تکنیک ، “WV رامان شناخته شده است که به طور مستقیم رو به جلو و بسیار منظم و مرد آموزش دیده ما را به پرتاب توپ با دقت که باید زمین بالاتر می کرد. او همچنین می گوید که من هیچ شانسی به عنوان یک عنکبوتی که تار میتند اگر من نمی توانم آمار بالای خفاش از رودخانه هر وقت من دگرگون.”

R Ashwin بیشتر می افزاید: “در واقع WV رامان به من کمک کرد استاد من ریتم. او اولین کسی است که با یا بدون دانش خود را القا این خودآگاه آموزش درون من. او را نگه داشتن به من گفتن شما در حال اجرا 10 درصد کندتر و یا شما در حال اجرا از 15 درصد سریع تر است. و این من را در یک محل عالی زمانی که من شروع به بازی اول کلاس کریکت. و اینها چیزهایی است که من را فراموش کرده ام هرگز در زندگی حرفه ای من. اما از آنجا که او مستقیم به جلو, کمی بی اعتنا و او می تواند تحت فشار قرار دادن مردم آنها شروع به حرکت به دور از او.”

R Ashwin سهام بیشتر از این حکایات در WV رامان آموزش که شکل او را به عنوان یک عنکبوتی که تار میتند که او امروز است.

R Ashwin یکی از بهترین رکورد های بولینگ با یک توپ جدید. “من مانند یک توپ جدید به دلیل fizz که من بر روی آن دریافت کنید. یکی از نقاط قوت این است که قادر به قرار دادن revs بر روی توپ آن را به عنوان پاسخ بهتر است به زمین. اما من به طور کلی می خواهم به استفاده از بازوی توپ در 2 یا 3 اور. زیرا هنگامی که شما با استفاده از بازوی توپ را به چالش می کشد هر دو لبه رودخانه و نیروهای او را به رفتن در سراسر خط که ارائه شده است مخاطره آمیز دیگران است که من با استفاده از فلوتر که نوسان یکی که رزین و می رود و یا یکی دیگر که در اراضی درز و به راه دیگر بروید. بنابراین این توپ تبدیل به بسیار موثر است.”

“با یک توپ جدید من استفاده از انگشت وسط بیشتر از انگشت اشاره, اما زمانی که من کاسه با یک توپ من سعی کنید و دریافت بیش از بالا. گاهی اوقات من نمی با استفاده از انگشت اشاره برای رفتن به بالای آن است و من هنوز هم با قرار دادن revs و این زمانی است که توپ در واقع می رود و راه دیگر” می افزاید: R Ashwin.

اظهار نظر در آینده انگشت چرخش و موفقیت محمد نبی افغانستان همه طفیلی و شکستن کاسه R Ashwin می گوید: “من واقعا شگفت زده است که در آخرین IPL مردم نمی تواند انتخاب کنید تا آنچه که من در بازی بولینگ. آنها فکر می کردند من بولینگ carrom توپ اما در واقع من بولینگ معکوس carrom زیرا که من کاسه که من می توانید مقدار زیادی از زمین است. گاهی اوقات آن را می توانید چرخش گاهی اوقات من می تواند آن را به ترمز.”

R Ashwin امتیاز “در یک T-20 کریکت شما نیاز به تماس خود را یک کاسه. در زمان, شما باید قادر به کاسه یک لی لی یا عنکبوتی که تار میتند. چرخش مچ دست است که موفق نشده به دلیل آن است که به چالش کشیدن هر دو لبه های خفاش اما به دلیل طبیعت غیر قابل پیش بینی در هنگام بازی بولینگ ظهر. و این باعث می شود مچ دست و چرخش بسیار مرتبط است. حالا تصور کنید اگر کسی می تواند ظرف غیر قابل پیش بینی مسائل بسیار آگاه به شیوه ای. این سفر را از من گرفته اند و به همین دلیل من خودم را در میان درها و در کنترل شدید سال گذشته زمانی که من بازی بولینگ در محلی است که می تواند بسیار چالش برانگیز است.” او می افزاید: “در هر سفید توپ کریکت شما تنها می توانید به شکار درها پایین مگر اینکه مردم آن برداشته شده است اما در رمان مرحله از زندگی حرفه ای خود را. پست که شما باید قادر به غذا از چیزهایی را که می تواند به ضربه زن. هنگامی که شما می توانید نگه دارید حدس زدن ضربه شانس از آنها bossing بر شما بسیار کم است.”

“محمد نبی بزرگ عنکبوتی که تار میتند در T-20 فرمت. او قادر به تغییر خط و ظهر و مدرسه را که به خاطر او انجام داده است و این تکرار در طولانی ترین فرمت یعنی تست کریکت. اگر شما از خواب بیدار نبی تا 3 در شب او قادر خواهید بود به کاسه در برچسب بت او را پس از آن قادر به تغییر خط خود را به گسترده تر به نزدیک و یا نیویورکر” می گوید: R Ashwin. او می افزاید: “اما آنچه که اتفاق می افتد با مچ و انگشت عنکبوتی که تار میتند محو کامل از منطق است. بنابراین اگر شما می خواهید انگشت عنکبوتی که تار میتند به عنوان یک گزینه حمله او باید قادر به انجام همه چیز را که یک مچ عنکبوتی که تار میتند می کند از نظر طول و خط برای که او نیاز به توسعه آگاهی خود بولینگ.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im