Pyaar Karona: سلمان خان راه اندازی یک سرود برای مبارزه با کروناویروس

Pyaar Karona: سلمان خان راه اندازی یک سرود برای مبارزه با کروناویروس – سرگرمی

انتشار: May 20, 2020, 15:15 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

سلمان خان سهام اولین آلبوم انفرادی خود را که بیشتر از یک سرود Pyaar Karona. این یک روحیه آهنگ که ما را تشویق به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس با هم!

Picture Courtesy: Official YouTube Page/Salman Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: رسمی صفحه یوتیوب/سلمان خان

جهان متزلزل است با توجه به کرونا ویروس همه گیر و اعتماد هند شماره 1 Superstar Salman Khan, به اطلاع رسانی و الهام بخش هموطنان خود را با استفاده از قدرتمند و زبان جهانی است که هر کس می داند – زبان عشق و موسیقی است.

بله با استفاده از حداقل منابع در دسترس به او در طول مستند و تنها از طریق ارتباطات الکترونیکی او نوشته است تشکیل شده و آواز آهنگ Pyaar Karona به گسترش پیام عشق و امید در یک زمان دشوار مانند در حال حاضر. این آهنگ است که مستقیما از قلب است. سرود-مانند شعر که می خواهیم مردم را به “مراقبت” و “عمل بهداشت’; خواهد بود در سر خود گیر که خواهد کر ارسال افتخار پیام Saare جهان Se Achcha هندوستان Hamara.

مهمتر از آن ارائه پیام است که این ویروس نمی تبعیض بین قربانیان خود را بر اساس رنگ آنها کاست و عقیده و دین و یا وضعیت مالی اما می تواند بر هر کسی & همه.

اگر شما نگاه کنید به این ویدئو تنها سلمان خان و که بیش از حد در سیاه و سایه های سفید است که می تواند در واقع به تصویر کشیدن دوران سخت ما در حال رفتن را از طریق. نگاهی به فیلم در اینجا:

برای سلمان واقعی ابرقهرمانان همواره خط مقدم رزمندگان دادن شجاع مبارزه با ویروس. پزشکان پرستاران و دیگر پرسنل پزشکی, پلیس, کارگران شهرداری و دولت های مربوطه. و البته هر شهروند هند که در حال انجام است بیت خود را برای کمک به ماندن در خانه و مطیع مستند قوانین.

به عنوان موسیقی قدرتمند ترین زبان یک موزیک ویدئو توسط یک ستاره محبوب است که مطمئن شوید که برای رسیدن و الهام بخش همه ما از جمله شجاع و سخت کوش مقدم قهرمانان!

محبت اهل تفریح و بازی, مراقب باشید و متحد ترانه Pyaar Karona موظف است برای تبدیل شدن به یک سرود برای جهانی مبارزه با این بیماری همه گیر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im