PV Sindhu, ساینا Nehwal تعقیب شکوه در تمام انگلستان

PV Sindhu, ساینا Nehwal تعقیب شکوه در تمام انگلستان – ورزشی

به روز شده: May 11, 2020, 11:32 IST | PTI | بیرمنگام

فصل اول فوق العاده 1000 رویداد شاهد چشمگیر ساخت تا در پی COVID19 شیوع است که تاکنون بیش از 4000 زندگی و آلوده بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان

PV Sindhu and Saina Nehwal

PV Sindhu و ساینا Nehwal

مصمم توسط coronavirus شیوع هندی shuttlers ادامه خواهد داد به تعقیب جلال در همه انگلستان در مسابقات قهرمانی آغاز در اینجا در روز چهارشنبه با نایب قهرمان جهان P V Sindhu رهبری مبارزات انتخاباتی. فصل اول فوق العاده 1000 رویداد شاهد چشمگیر ساخت تا در پی COVID19 شیوع است که تاکنون بیش از 4000 زندگی و آلوده بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان. در انگلستان خود تعدادی از افراد آلوده رفته گذشته 300 با پنج مرگ و میر تا کنون.

تعدادی از مسابقات از جمله آلمان باز به تعویق افتاد پس از این بیماری مرگبار اولین شکست در ووهان چین موثر بر تهیه shuttlers برای بازی های المپیک توکیو.

نگران سلامت خود را, هفت, هند shuttlers از جمله سابق top 10 بازیکن H S Prannoy و جهان شماره 10 مردانه دونفره جفت Chirag شتی و Satwiksairaj Rankireddy باید خارج از تمام انگلستان است. USD 1,100,000 BWF world tour رویداد ارائه می دهد 12,000 رتبه بندی امتیاز به برنده و با المپیک صلاحیت در خط بسیاری از این بازیکنان در بالا دیده می شود در عمل در عرصه بیرمنگام.

در حالی که Sindhu که تقریبا مطمئن المپیک اسکله نگاه را برای پایان دادن به نزدیک به دو دهه به عنوان قدیمی ادم که بدشانسی میاورد در تمام انگلستان قهرمانی با اضافه کردن عنوان آرزو به او 2019 قهرمانی جهان طلا سابق و به مدال نقره ساینا Nehwal و Kidambi Srikanth خواهد چشم امتیاز با ارزش به فشار داخل بالای 16 قبل از آخرین مهلت برای المپیک مدرک تحصیلی به پایان می رسد در آوریل 28. رئیس سرمربی تیم ملی فوتبال P Gopichand گذشته هند را به نفع خود قهرمانی در سال 2001. Sindhu نگاه خواهد کرد برای سرنگونی اجرای اخیر ضعیف پس از اتمام و تقلید او مربی با مدال بالا.

جهان شماره 6 Sindhu که رسیده بود نیمه نهایی در سال 2018 خواهد شد نیاز به قطع در هیچکدام از اشتباهات و تقویت دفاع به او باز می شود در مقابل آمریکا را Beiwen ژانگ. 24 سال است انتظار می رود را در کره سونگ جی هیون اگر او عبور باز پرش از روی مانع. ساینا که تا به حال ساخته شده و آن را به نهایی در سال 2015 است که در نیاز مبرم به برخی از نقاط رتبه بندی به واجد شرایط برای بازی های المپیک و او را استرن آزمون برابر سوم کشت ژاپنی Akane یاماگوچی در باز گرد.

سابق جهان شماره 1 Srikanth که رسیده بود چهارم در سال 2019 خواهد شد که در سراسر قهرمان المپیک و دانه سوم چن طولانی به هر گونه شانس رفتن عمیق در جلب و حفظ رتبه بندی خود را امتیاز. مسابقات قهرمانی جهان مدال برنز B سای Praneeth است که تقریبا مطمئن باشید از یک اسکله در توکیو باز خواهد شد در برابر چین ژائو Jun پنگ.

سابق بازی های کشورهای مشترک المنافع قهرمان Parupalli Kashyap که در حال آمدن است به عقب پس از دوره نقاهت بعد از یک مصدومیت در اسپانیا کارشناسی ارشد در ماه گذشته خواهد بود تا در برابر اندونزی Shesar Hiren Rhustavito در بازکن. جوان Lakshya Sen که تا به حال ادعا کرد پنج عناوین سال گذشته خواهد ساخت اولین بازی خود را در مسابقات معتبر و او آغاز خواهد شد در برابر دلار هنگ کنگ لی Cheuk یی.

در میان دیگر سرخپوستان Ashwini Ponnappa و N Siki ردی روبرو خواهد شد استرالیا جفت Setyana Mapasa و Gronya سامرویل در زنان دو برابر در حالی که Sikki جفت خواهد شد تا با Pranaav جری چوپرا را در بالای کشت چینی ژنگ سی وی و Huang Ya Qiong.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im