Punnagai مانان: بود, Kamal Haasan, بوسه, با, Tamil actress Rekha در فیلم بدون اجازه?

Punnagai مانان: بود, Kamal Haasan, بوسه, با, Tamil actress Rekha در فیلم بدون اجازه? – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 25, 2020, 17:49 IST | سرپرستان | بمبئی

در یک مصاحبه تکان دهنده, Tamil actress Rekha نشان می دهد که در حالی که تیراندازی با Kamal Haasan برای فیلم Punnagai مانان سازندگان ساخته شده بازیگر بوسه او را بدون رضایت او!

Kamal Haasan and Rekha Picture Courtesy: YouTube

Kamal Haasan و Rekha, تصویر حسن نیت ارائه میدهد: یوتیوب

Tamil actress Rekha را وحی تکان دهنده در مورد برنامه ریزی نشده بوسه بازیگر Kamal Haasan در فیلمساز K. Balachander را 1986 فیلم Punnagai مانان طوفان در رسانه های اجتماعی. بسیاری از شهروندان گفته اند که کهنه سوپراستار Kamal Haasan باید عذر خواهی به بازیگر زن برای بوسه که او اضافه شده بود و فیلم های خود را بدون رضایت او هنگامی که او فقط 16.

“گفت: من این صد بار. آنها گلوله صحنه بدون من دانستن در مورد آن. مردم از من بپرسید همین سوال و من خسته از پاسخ دادن به آن” Rekha گفت: اخبار لحظه با توجه به bollywoodlife.com اصرار Kamal Haasan و اواخر سینمای تامیل ریش سفید Balachander فریب او را به انجام ، او افزود که کمک کرد تا این فیلم در کلیت را خاص مورد نیاز احساسات.

“بوسه نمی نگاه زشت و یا تهاجمی بر روی صفحه نمایش. یک نیاز وجود دارد اما من یک دختر بسیار جوان است و من نمی دانم در مورد آن. او (مدیر K Balachander) گفت: “کمال نزدیک چشم خود را! شما به یاد داشته باشید آنچه که من به شما گفته ، و کمال گفت که او. پس از آن ما تا به حال به پرش زمانی که او گفت: 1, 2, 3… ما را بوسید و سپس شروع به پریدن کرد. این تنها زمانی بود که من به تماشای آن را در تئاتر که من متوجه شدم آن را تا به حال چنین تاثیر عظیمی,” او گفت:.

Rekha بود تنها 16 زمانی که او این فیلم پس از اتمام کلاس 10. او همچنین در مورد صحبت کردیم گفت که بازرس هیئت مدیره را تایید نمی بوسه.

او ادعا کرد: “آنها ادامه داد: پس از آن شلیک و همچنین ما تا به حال یک محل تغییر است. Suresh Krissna و Vasanth بودند کاردانی, مدیران, و من به آنها گفتم من مطلع نبود به بوسه ای که من نمی خواهد که به آن موافقت کردند. اما آنها به من گفت که فکر می کنم از آن به عنوان یک پادشاه بوسیدن یک کودک کوچک است. آنها به من گفت که آن را نمی خواهد گذشت سانسور. من از آنها خواست آنچه که سانسور شد!”

Rekha می گوید هیچ کس معتقد است که او هنگامی که او می گوید: بوسه اتفاق افتاده است بدون رضایت او و که Kamal Haasan از آن آگاه است.

او گفت: “تنها او و واحد است که وجود دارد می تواند تایید آنچه که من گفته ام. Balachander آقا بیشتر است. فقط کسانی که وجود دارد در ساقه می دانیم که بوسه اتفاق افتاده بدون اجازه من.”

با توجه به پورتال او همچنین گفت که نه Balachander و نه Kamal Haasan عذر خواهی کرد به او پس از این صحنه.

“چرا آنها عذر خواهی? این فیلم superhit! من بسیاری از فیلم های بعد از آن هم با Ramarajan و Ilaiyaraaja مانند ‘Namma Ooru Pattukaran’. ما همه مشغول در آن روزها رفتن از یک برنامه به دیگری” Rekha به یاد می آورد.

او اضافه کرد که او هرگز به توافق بوسه اگر او آگاه بود از همان در پیش است. Rekha هرگز خواستار عذرخواهی از هر Kamal Haasan یا اواخر Balachander این حادثه را به عنوان اخبار گسترش بخش از رسانه های اجتماعی گفت: بازیگر باید گفت متاسفم, گزارش sify.com.

“من نمی دانم در مورد گرفتن عذرخواهی اما این یک واقعیت است که من نمی باید گفت بله به بوسه که در آن زمان. آنها فقط صحنه به طور ناگهانی. آن را بیش از در حال حاضر و من نمی خواهم دوباره آن گفت: Rekha.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im