Pune: کارگران جنسی به دنبال از سرگیری کار با احتیاط, دستورالعملهای عملیاتی استاندارد

Pune: کارگران جنسی به دنبال از سرگیری کار با احتیاط, دستورالعملهای عملیاتی استاندارد – اخبار

به روز شده: Jun 22, 2020, 13:41 IST | PTI | بمبئی

“کارگران جنسی گفته شده برای ایستادن و یا نشستن در خارج از اتاق خود و کسانی که بیمار هستند و یا مبتلا به اچ آی وی خواسته شده است به دور ماندن” Kalaskar گفت:

Representational picture

بازنمودی تصویر

با مستند کاسته شود برخی از کارگران جنسی در پونا قرمز نور منطقه می خواهید به عقب بر گردیم به کسب و کار با در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی و پیروی از دستورالعمل های عملیاتی استاندارد برای ماندن و محافظت شده در برابر COVID-19. امرار معاش از حدود 3000 کارگران جنسی در Budhwar Peth منطقه در اینجا در ماهاراشترا تحت تاثیر قرار شده است COVID-19 شیوع و پس از آن مستند زیر که چند تا از آنها را نقل مکان کرد و به زادگاه خود با توجه به یک سازمان غیر دولتی کار برای رفاه خود را. در حال حاضر با مستند آرام بودن برخی از آنها در حال آماده سازی خود به سر کار و حتی آماده برای کشف گزینه های خدمات مانند “تلفن جنس” Tejasvi Sevekari مدیر اجرایی شهرستان مستقر در سازمان Saheli Sangh گفت PTI.

او گفت: سازمان غیر دولتی است که جمعی از کارگران جنسی است chalked از برخی از دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) برای آنها و آموزش آنها را چگونه به اقدامات احتیاطی اضافی در حالی که درخواست مشتریان. همه این دستورالعملهای عملیاتی استاندارد و دستورالعمل ها برای کارگران جنسی در سراسر کشور که متصل از طریق شبکه ملی کارگران جنسی, او گفت:. “به هیچ COVID-19 مورد گزارش شده از چراغ قرمز در منطقه در منطقه مهار برچسب و barricading حذف شده اند. در حالی که اکثریت کارگران جنسی هستند هنوز آماده نیست برای شروع کار خود یک تعداد انگشت شماری از آنها از سر گرفته کسب و کار به عنوان آنها در مواجهه با بحران مالی با توجه به مستند” گفت: Sevekari.

سازمان های غیر دولتی آغاز شده است موجب آموزش از طریق کلیپ های صوتی و تصویری به کارگران جنسی در چه اقدامات احتیاطی آنها را به نیاز مشتری در طول بازدیدکننده داشته است. “از آنجا که وجود خواهد داشت تماس فیزیکی با مشتریان ما chalked از دستورالعملهای عملیاتی استاندارد و دستورالعمل. در حالی که کاندوم اجباری هستند در حال حاضر ماسک و دستکش نیز باید در طول فعالیت جنسی است. آنها خواسته شده است به استفاده از دست sanitisers و ضدعفونی کننده های” Sevekari گفت. برخی از کارگران جنسی را خریداری حرارتی اسکنر و پا-عمل sanitiser ضسبنسرس قرار داده و آنها را خارج از محل خود را, او گفت:. “آن توصیه شده است به درخواست مشتری به دوش قبل از فعالیت و نه برای سرگرم کردن هر مشتری داشتن سرفه یا تب,” او اضافه شده است.

سازمان های غیر دولتی نیز آنها را تشویق به کشف ‘phone’ گزینه و درخواست از کسانی که در حال حاضر به جنس مجازی کسب و کار به آموزش دیگران Sevekari گفت. “جنسیت تلفن همراه کاملا طبیعی است در بالا و پایان تماس و اما آن است که یک چیز جدید برای کارگران جنسی در اینجا. وجود دارد برخی از کارگران جنسی که در حال حاضر با استفاده از رسانه و آنها در حال به اشتراک گذاری تجارب خود را با دیگران,” او گفت:. هدف این است که به آنها اجازه می دهد برای به دست آوردن معاش خود را بدون اینکه در معرض هر گونه تماس فیزیکی با مشتریان به این ترتیب خطر ابتلا به COVID-19 در خلیج, او گفت:. بازرس Jagannath Kalaskar از Faraskhana ایستگاه پلیس است که صلاحیت این دادگاه ها بیش از Budhwar Peth نور قرمز منطقه گفت: آنها تا به حال یک جلسه با سازمان های غیر دولتی مشغول به کار در این منطقه و از آنها خواست برای اطمینان از تمام اقدامات احتیاطی گرفته شده است. “کارگران جنسی گفته شده برای ایستادن و یا نشستن در خارج از اتاق خود و کسانی که بیمار هستند و یا مبتلا به اچ آی وی خواسته شده است به دور ماندن” Kalaskar گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK