خرید رپورتاژ

پونا دادگاه انتقال Bhima کرگن مورد نیا به دادگاه – اخبار

به روز شده: Feb 14, 2020, 21:28 IST | ANI |

آن گفت که تحقیقات آلات نیا داده نشده است قانونی و دلایل کافی برای انتقال مجموعه مقالات

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

یک جلسه دادگاه در اینجا در روز جمعه تصویب یک سفارش در Bhima کرگن مورد انتقال تمام سوابق و بیشتر رسیدگی پرونده به ویژه ملی تحقیقات آژانس (نیا) دادگاه بمبئی.

همه متهمان در مورد تولید خواهد شد قبل از دادگاه ویژه نیا در بمبئی در فوریه 28.

به نیا تا به حال ثبت یک دادخواست در پونا جلسات دادگاه در ژانویه 29 ماه گذشته به دنبال انتقال این مورد به آژانس دادگاه در بمبئی.

پیش از این ماهاراشترا دولت در یک برنامه ثبت قبل از دادگاه تا به حال اعتراض به انتقال تمام پرونده های دادگاه توقیف مقالات از فایل از این دادگاه به نیا دادگاه در بمبئی.

“که در حال حاضر نرم افزار است و نه از نظر قانونی قابل دفاع تحت مفاد قانون و به خصوص با توجه به مفاد UAPA 1967 و نیا عمل 2008,” نرم افزار به عنوان خوانده شده.

آن گفت که تحقیقات آلات نیا داده نشده است قانونی و دلایل کافی برای انتقال داد.

“آن ارائه شده است که جرم متعهد است در محلی صلاحیت پونا دادگاه و بررسی قدرت پس از اتمام تحقیقات در زمینه اتهام-ورق قبل از این دادگاه و به این ترتیب ماده ثابت است برای فریم از اتهامات” نرم افزار اضافه شده است.

آن فرستاده شده است که بخش 22 (2) از NIA عمل سبب دولت به تشکیل یک یا چند دادگاه ویژه برای محاکمه به جرم در زیر هر یا همه لوایح.

“بنابراين با در نظر گرفتن این مقررات برای انتصاب یک دادگاه ویژه برای انجام برنامه ریزی تخلفات دولت ماهاراشترا ایجاد کرده است به ویژه دادگاه” نرم افزار گفت.

در تاریخ 1 ژانویه 2018 خشونت به حال فوران در طول 200-جشن سالگرد از Bhima-کرگن نبرد. یک فرد تا به حال از دست داده و زندگی خود را در حالی که چندین نفر دیگر مجروح شدند در حادثه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان