خرید رپورتاژ

پونا دادگاه ذخایر منظور در انتقال Bhima کرگن مورد نیا – اخبار

به روز شده: فوریه 07, 2020, 16:15 IST | ANI | پونا

به نیا قبلا ثبت یک دادخواست در پونا جلسات دادگاه در 29 ژانویه به دنبال انتقال این مورد به آژانس دادگاه در بمبئی

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

یک پونا دادگاه روز جمعه محفوظ است منظور خود را در انتقال از Bhima-کرگن مورد به آژانس تحقیقات ملی (نیا).

جلسات اضافی قاضی SR Navandar را تلفظ منظور در ماده 14 فوریه. این ایالت ماهاراشترا دولت در یک برنامه ثبت قبل از دادگاه امروز در اعتراض به انتقال تمام پرونده های دادگاه توقیف مقالات از فایل از این دادگاه به نیا دادگاه در بمبئی.

“که در حال حاضر نرم افزار است و نه از نظر قانونی قابل دفاع تحت مفاد قانون و به خصوص با توجه به مفاد UAPA 1967 و نیا عمل 2008,” نرم افزار به عنوان خوانده شده. آن گفت که تحقیقات آلات نیا داده نشده است قانونی و دلایل کافی برای انتقال داد.

“آن ارائه شده است که جرم متعهد است در محلی صلاحیت پونا دادگاه و بررسی قدرت پس از اتمام تحقیقات در زمینه اتهام-ورق قبل از این دادگاه و به این ترتیب ماده ثابت است برای فریم از اتهامات” نرم افزار اضافه شده است.

آن فرستاده شده است که بخش 22 (2) از NIA عمل سبب دولت به تشکیل یک یا چند دادگاه ویژه برای محاکمه به جرم در زیر هر یا همه لوایح.

“بنابراين با در نظر گرفتن این مقررات برای انتصاب یک دادگاه ویژه برای انجام برنامه ریزی تخلفات دولت ماهاراشترا ایجاد کرده است به ویژه دادگاه” نرم افزار گفت. به نیا قبلا ثبت یک دادخواست در پونا جلسات دادگاه در 29 ژانویه به دنبال انتقال این مورد به آژانس دادگاه در بمبئی.

در تاریخ 1 ژانویه 2018 خشونت به حال فوران در طول 200-جشن سالگرد از Bhima-کرگن نبرد. یک فرد تا به حال از دست داده و زندگی خود را در حالی که چندین نفر دیگر مجروح شدند در حادثه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان