ارائه کالاهای اساسی توسط Siddhesh Ramdas Kadam در زمان تست از مستند

ارائه کالاهای اساسی توسط Siddhesh Ramdas Kadam در زمان تست از مستند – اخبار

به روز شده: Jun 02, 2020, 11:57 IST | همکاری محتوا | بمبئی

در این زمان به چالش کشیدن کمک به او رسیده و بیش از پانزده هزار مشکل شهروندان و نه تنها کنکانی مردم مهاجرت برای کار و همچنین شهروندان از کشورهای دیگر. این هدف مسئولیت اجتماعی از Yuvasena رهبر Siddhesh Ramdas Kadam

Siddhesh Ramdas Kadam

Siddhesh Ramdas Kadam

با گسترش سریع coronavirus در کشور ما مستند تمدید شده است. در این زمان دشوار است قراردادی نیروی کار تلقی بیکاری بیش از یک ماه و نیم در حال حاضر. آنها که دستمزد روزانه کارگران خود را ضرورت اساسی تبدیل به یک علت نگرانی است. بسیاری از شهروندان نیز مواجه شده سختی برای تهیه کالاهای ضروری. در این زمان به چالش کشیدن کمک به او رسیده و بیش از پانزده هزار مشکل شهروندان و نه تنها کنکانی مردم مهاجرت برای کار و همچنین شهروندان از کشورهای دیگر. این هدف مسئولیت اجتماعی از Yuvasena رهبر Siddhesh Ramdas Kadam.

در این آزمایش بار در مواجهه با ملت ما وجود دارد این است که یک کار جمعیت که فرزندان این خاک اما مهاجران از نقاط مختلف ماهاراشترا و دیگر کشورهای هند مانند اوتار پرادش, Bihar, Madhya Pradesh, به نام چند. اما, به عنوان یک نتیجه از این مستند همه آنها کردم رشته به دلیل محدودیت در حمل و نقل. به عنوان کسب و کار تحت تاثیر قرار گرفت و صنایع متوقف عملکرد آنها ارائه بیکاری. در این زمان دشوار است Siddhesh Ramdas Kadam تصمیم به گسترش یک دست کمک به این افراد است. یکی می تواند شاهد فضائل او آموخته از پدر شری Ramdas Kadam – درس های اجتماعی و سیاسی مسئولیت و مالکیت پاسخگویی نسبت به لحاظ اقتصادی به چالش کشیده عناصر جامعه است.

Siddhesh Kadam انجام شده رشد و نمو تلاش با حمایت از وزیر کابینه و YuvaSena رئیس Aditya Thackeray. در سیاسی خود سفر او با موفقیت تاسیس خود را در زیر قادر سرپرستی پدرش. با الهام از این تجمعی تجربه او آغاز شده است سهم خود را در جنگ به مبارزه با تاج.

کمک به نیازمندان از مناطق مختلف

Siddhesh Kadam بود و کلام در ساخت مقررات کمک برای شهروندان ساکن در قهوهای مایل به زرد, Dahisar, Vasai, Kandivali, Borivali, Vadala و شمال بمبئی. تا این گزارش او رسیده به بیش از پانزده هزار خانواده های نیازمند به آنها ارائه شش کیلوگرم برنج و گندم و آرد یک کیلو هر یک از تقسیم نخود و شکر و آرد نخودچی و سیب زمینی, یک لیتر نفت و 2 صابون. این حمایت برای خانواده ها به همراه داشت در احساس رضایت در میان آنها است.

روزانه مواد غذایی بسته برای 1500 نفر و ارائه ده هزار ماسک پانزده هزار عفونی بیست هزار دستکش دست و بیست و پنج مایع ماشین آلات ارائه شد برای کمک به ایمنی پلیس و پزشکان و کارکنان پزشکی و همه کسانی که کمک در مبارزه با تاج.

خود تعهدات به موقع اشاره کرد شهروندان از بمبئی و بقیه ماهاراشترا. در این گور ساعت که بشریت رو Siddhesh Ramdas Kadam چهره این جوانان هند و تلاش خود را منعکس میهن پرستی که قطعا قابل توجه است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im