افتخار سکس کارینا کاپور, سهام, پسر تیمور نقاشی; تماس او را در خانه پیکاسو’

 • 1/7

  در مارس 26 سال 2020 به مناسبت در Gudi Padwa دولت هند اعلام کرد که 21 روز از مستند. به عنوان به زودی به عنوان خبر منتشر شد در 25 مارس هر ابتکار عمل و انجام کمی خود را به خود قرنطینه در طول این دوره دشوار است. بالیوود سکس کارینا کاپور خان و بسیاری به اشتراک گذاشته اند یک پیام مثبت در رسانه های اجتماعی. بازیگر ارسال شده یک عکس از سیف علی خان و تیمور با عنوان “عزیز هند اجازه دهید این کار را. بر عهده دارد. بود خانه. امن است. [sic]” تصاویر/افراد مشهور Instagram حساب

 • 2/7

  در حالی که بسیاری در حال پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن آنها را اشغال و در طول زمان سخت شیلپا شتی Kundra با بهره گیری از برخی از زمان با پسر Viaan Kundra. “پخت قرنطینه بلوز دور. هر روز به خوبی به سر برد. پس من باید زمان بیشتری را بر روی دست من این عکس از گذشته نشان می دهد که چگونه زمان پرواز اما چیزی را تغییر ندهید. زمان را برای نشان دادن قدردانی برای زمان ما ‘باید’ در دست و اجازه دهید آن را صرف با کودکان و نوجوانان ما با شادی در قلب ما… K sera sera… هر چه خواهد بود… خواهد بود… [sic]”

 • 3/7

  Karisma Kapoor, که همچنین خود تهدید به اشتراک گذاشته تصویر مثبت با عنوان “اکنون زمان برای ما به منعکس کننده قدردانی از چیزهای کوچک در زندگی, ایجاد بهترین شرایط ما… [sic]”

 • 4/7

  از سوی دیگر Malaika Arora ارسال شده توسط دلگرم کننده ویدئو در مورد یوگا در Instagram. او نوشت: “به عنوان یک یوگا مبتنی بر سلامتی شرکت ما قطعا نمی تواند چشم پوشی از شرایط در حال تغییر است که جهان در حال حاضر در حال رفتن را از طریق و ما می خواهیم برای اطمینان از ما 100% تلاش در ساخت کوچکترین تفاوت که ما می توانیم. [sic]”

 • 5/7

  Lisa Haydon که به تازگی به هنگام تولد به یک پسر بچه در حالی که در هنگ کنگ نوشت: “داشتن یک نوزاد تازه متولد شده در یک coronavirus حال من بسیار شلوغ با یک بطری ضد عفونی کننده… بنابراین نشده ارسال که بسیار به تازگی. اما در اینجا یک ویدیو از من در نهایت ماندن در داخل پس از 8weeks. بسیاری از جهان به نظر می رسد در خود قرنطینه در حال حاضر. اما در اینجا در هنگ کنگ از همه چیز فقط در مورد شروع به احساس به حالت عادی بازگشت. راه ppl در اینجا در هنگ کنگ گرفته شده این ویروس از گرفتن بود و ستودنی. [sic]” در حال حاضر این بازیگر است که با بهره گیری از آزادی در این شهر است.

 • 6/7

  در حالی که بسیاری از آنها مثبت و الهام بخش در رسانه های اجتماعی میرا راجپوت تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن یک نور دل شوخی Instagram. او این پرده تصویر و نوشت: “نبود یک عطسه [sic]” خنده دار نیست ؟ ستاره همسر نیز مشترک چگونه او است که به دنبال در سمت روشن در این قرنطینه.

 • 7/7

  امی جکسون نوشته شده یک فیلم زیبا با پسر Andreas او به اشتراک گذاشته شده “اگر ما نمی خنده ما گریه
  جای لوو رول با قلع لوبیا اگر شما احساس قوی و مطمئن شوید که شما در حال پوشیدن, ناز, بدنسازی لباس به طوری که شما به نظر نمی آید به طور کامل [sic]”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>