محافظت از کسانی که در خط مقدم از تاج جنگ

محافظت از کسانی که در خط مقدم از تاج جنگ – اخبار

انتشار: May 04, 2020, 04:21 IST | سرمقاله | بمبئی

شده اند وجود دارد دیگر چنین مواردی از خشونت و حمله به کارگران از همه در جریان این بار

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

این ناامید کننده بود به عنوان خوانده شده در مورد چند ضرب و جرح که صورت گرفته علیه پزشکان و کارگران در خط مقدم از Coronavirus مبارزه است. در ایندور دو زنان پزشکان حلیم با سنگ به عنوان یک تیم از وزارت بهداشت و دولت در بازدید از این منطقه برای بهداشت را بررسی کنید تا از یک بیمار که قبلا آزمایش مثبت برای ویروس.

گزارش دیگری اعلام کرد که بستگان یک Coronavirus بیمار که درگذشت در حیدرآباد بیمارستان مورد ضرب و شتم بر روی وظیفه و کارکنان ادعا سهل انگاری.

شده اند وجود دارد دیگر چنین مواردی از خشونت و حمله به کارگران از همه جریان ها در این زمان. این صفحه نظر قبلا صحبت کردن در برابر حملات پزشکان به خصوص در بيمارستان های دولتی.

آن است که حتی بیشتر شنیع است که این حملات در حال وقوع در زمانی که منابع کشیده به نقطه شکستن. این منابع هر دو انسان و مواد نوع است.

مردم باید درک کنند که کارگران و پزشکان در کنار خود آنها در واقع با قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر در طول این زمان. آنها را مورد تحسین قرار گرفته شده است به عنوان ناجی و رزمندگان را از طریق این زمان.

زمانی که آنها احساس می کنند در معرض خطر هستند تمایل وجود دارد که طبیعی است و انسان به حرکت به عقب از کار یا انجام وظیفه به بهترین توانایی فرد.

این متخصصان باید مطمئن باشید که کسانی که حمله به آنها را به یاد عواقب شوم و دقیق عمل است. آنها باید احساس محافظت شده و امن اگر نه قدردانی خود را برای خدمات اختصاص داده شده. وقت آن است که برای پلیس و وزیران به هارپ در این پیام که کسانی که حمله این کارگران رسیدگی خواهد شد به شدت. پرتاب یک شبکه امن در اطراف این افراد را حمله به کتاب به سرعت. بدون عمل همه ما حرکات قدردانی خواهد شد دیده می شود به عنوان صرف tokenism.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>