خرید رپورتاژ

استاد Ratnakar Shetty به دنبال پاسخ از وصول در T20 league موضوع – ورزشی

به روز شده: فوریه 15, 2020, 08:12 IST | Harit N Joshi | بمبئی

استاد Ratnakar شتی همچنین در مورد شرایط مالی توافق بین احتمال ورزشی و قبل از وصول درخواست “که طول می کشد تماس در جمله و یا از بین بردن حق رای صاحبان احتمال ورزشی و یا [این] وصول?”

Prof Ratnakar Shetty

پروفسور Ratnakar Shetty

سابق BCCI مدیر کل [توسعه بازی] و مدیر بمبئی انجمن کریکت (MCA) استاد Ratnakar Shetty به ضرب گلوله یک ایمیل به وصول رئیس جمهور دکتر ویجی Patil و دیگر حامل, در روز جمعه پرسیدن چند سوال زیر اواسط روز فوریه 12 و 14 گزارش مربوط به T20 بمبئی لیگ.

دو (Sobo فراصوت است و شیواجی پارک شیرها) از هشت franchises شده اند خاتمه داده شود با احتمال ورزشی این سازمان T20 بمبئی لیگ برتر روز پنج شنبه به اتهام عدم پرداخت حق عضویت و نقض قرارداد مشارکت. شتی در ایمیل خود در روز جمعه دیده از اواسط روز به سوال “نقش و مسئولیت” از احتمال ورزشی با توجه به T20 بمبئی لیگ. او سپس پرسید: “آیا وصول هر گونه نقشی در چیدن صاحبان حق رای و یا آن را انجام داده بود با احتمال ورزشی است؟”.

او همچنین در مورد شرایط مالی توافق بین احتمال ورزشی و قبل از وصول درخواست “که طول می کشد تماس در جمله و یا از بین بردن صاحبان حق رای—احتمال ورزشی و یا [این] وصول?”

شتی نیز تردید “اصلی” صاحبان حق رای در زمانی که لیگ آغاز شد در سال 2018 و جزئیات این دو صاحبان جدید از تیم های که اضافه شد سال گذشته است. شتی پرسید که آیا وصول به ارائه حساب های لیگ را در نسخه اول به عنوان در هر دادگاه عالی بمبئی در جهت.

“شما درک این واقعیت است که محرومیت دو تن از اعضای Apex شورای دیگران جدید هستند و نیاز به دانستن آنچه که آنها مسئول هستند از این رو پاسخ به این پرسش مهم برای آنها اعضای وصول و در مطابق با قانون اساسی جدید تصویب شده توسط MCA که در آن شفافیت و پاسخگویی عوامل کلیدی هستند که” شتی گفت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de