یک تصویر نقاشی شده است که آن را یک مکان وحشتناک برای خارجی ها است; یک دن مورکی از سوء مصرف مواد، اما این حقیقت نیست.

Sushant Singh Rajput

سوشانت سینگ راجپوت

انجمن صنفی روز جمعه گفت صنعت فیلم نقص های خود را دارد، انجمن صنفی تهیه کنندگان هند را می پذیرد، اما یکی از مهم ترین منابع قدرت نرم برای ملت در سطح جهانی است.

در پی مرگ سوشنت سینگ راجپوت بازیگر در ۱۴ ژوئن، افراد مشهوری مانند کانگانا راناوت در مورد نپوتیسم و سوء مصرف مواد مخدر در بالیوود باز کرده اند. در حالی که او شده است castigating صنعت برای گرایش های نپوتیسم از برخی از فیلمسازان با نفوذ، کانگانا به تازگی ادعا کرد که 99 درصد از بالیوود در مواد مخدر است.

انجمن صنفی در بیانیه ای که روز جمعه منتشر کرد، اعلام کرد: چند ماه اخیر شاهد حملات بی امانی به شهرت صنعت فیلم سازی هند در تمام رسانه ها بوده است. مرگ تراژیک یک ستاره جوان امیدوارکننده توسط برخی به عنوان ابزاری برای بدنام کردن و تهمت زدن به صنعت فیلم و اعضای آن مورد استفاده قرار گرفته است.»

“یک تصویر شده است از صنعت به عنوان یک مکان وحشتناک برای خارجی ها به آرزوی نقاشی شده است; جایی که با کسانی که جرات ورود به آن را با تحقیر و دریسون دارند رفتار می کند؛ يه دن بداخلاق از سوء مصرف مواد و جنايتکاري این روایت به اندازه کافی برای رسانه ها برای بهره برداری از اثر بزرگ به منظور افزایش رتبه بندی، خوانندگان و دیدگاه های صفحه ای خود است.”

اما این حقیقت نیست، انجمن صنفی اظهار داشت.

“مانند هر بخش دیگر شکی نیست که صنعت فیلم نقص های خود را دارد، و همیشه باید تلاش مداوم توسط هر صنعت برای بهبود بر خود، یادگیری و تکامل وجود دارد، در حالی که هرز کردن عناصر ناخوشایند و یا شیوه های نادرست است که آن را نگه دارید. اما برای رنگ کردن کل یک صنعت با همان قلم مو، بدگویی فاحش واقعیت است.»

انجمن صنفی با برجسته کردن جنبه های مثبت این صنعت افزود: صنعت فیلم صدها هزار نفر را به کار می گیرد، سفر و گردشگری را افزایش می دهد و یکی از مهم ترین منابع قدرت نرم برای هند در سراسر جهان است. بیش از یک قرن است که صدها میلیون نفر را سرگرم کرده و شادی، شرافت و شکوه را برای ملت به ارمغان آورده است. از سراسر کشور – از دنیای ادبیات، شعر، هنر و موسیقی – استقبال و در آغوش گرفته و آن ها را برای ایجاد یک زبان سینمایی منحصر به فرد کشیده است.»

“این تضمین کرده است که ما یکی از چند کشور در جهان است که هنوز هم یک صنعت پر جنب و جوش و پر رونق فیلم محلی در سراسر زبان های متعدد، با وجود یک دهه طول می کشد از هالیوود است.”

این صنعت سخاوتمندانه به “علل ملی در زمان نیاز کمک کرده است، و به آسانی منابع خود را ارائه کرده است – نام، به رسمیت شناختن، زمان و بودجه – هر زمان که خواستار انجام این کار، و اغلب حتی بدون نیاز به فراخوانده می شود”.

آنها توافق کردند که ورود به صنعت کار ساده ای نیست و مبارزاتی وجود دارد.

وی تصریح کرد: ما تجربه های شخصی کسی را از صنعت منفک نمی کنیم و بدون شک بسیاری از کسانی که وارد کسب و کار می شوند و به دنبال تثبیت خود هستند در مسیر ساختن شغلی در اینجا با سختی ها، مبارزات و ناامیدی های متعددی مواجه شده اند. اما این هیچ فرقی با چالش ها و موانعی که شرکت کنندگان جدید در هر زمینه ای که در آن به دنیا نمی آیند ندارد – آیا سیاست، قانون، کسب و کار، پزشکی یا رسانه ها است.

“با این حال، تلاش هماهنگ شده است به تک از صنعت فیلم به عنوان یکی است که به طور خاص مهار و ممنوع استعداد های جدید از خارج از رونق ساخته شده است. این نمی توانست بیشتر از حقیقت باشد.»

“تعداد زیادی از بازیگران با استعداد، کارگردانان، نویسندگان، نوازندگان، سینماگران، ویراستاران، طراحان صدا، طراحان تولید، طراحان صحنه و لباس، کارگردانان هنر و بسیاری دیگر از متخصصان فیلم در سراسر رشته های متعدد وجود دارد که مطلقا هیچ ارتباطی با این صنعت نداشتند، اما کار الهام بخش و دلخراش را شکوفا و تولید کرده اند، که تعریف کرده است — و سپس دوباره تعریف شده است — سینمای هند.”

“متولد شدن در صنعت قطعا به شما استطاعت امتیاز دسترسی و استراحت اول است، اما پس از آن آن است تا استعداد هر فرد، کار سخت و رانندگی آنها را به جلو سوق دهد.”

در ادامه این بیانیه آمده است: «این جایی است که در نهایت به استعداد، اخلاق کاری و توانایی شما برای ارتباط با مخاطب – بدون در نظر گرفتن دین، جنسیت، کاست یا اقشار اقتصادی شما پاداش می دهد.

“در حالی که بدون شک دشوارتر است برای کسانی که در خارج برای به دست آوردن که اولین شانس برای نمایش استعداد خود را – با پشتکار، پافشاری و کمی شانس – شما می توانید و موفق انجام دهید.”

وی تصریح کرد: این ها زمان های سختی برای کشور ما و جهان است، بنابراین به جای اینکه ترس ها و سرخوردگی های مان را با ترول زدن رذل و مفرغ از یکدیگر بیرون بیاورند، مهم تر از همیشه گرد هم آمدن به جای پاره کردن یکدیگر است. اعضای این صنعت در دو طرف این مناظره به ویژه زنان مورد تهدید تجاوز جنسی و تهدید به مرگ قرار گرفته اند. این غیر قابل قبول است و باید اکنون متوقف شود.»

#InSolidarity pic.twitter.com/3XL557tlZz

— انجمن صنفی تولید کنندگان هند (@producers_guild) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 4

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار