پریانکا چوپرا با در نظر گرفتن حساب اینستاگرام خود سرود IPL سال ۲۰۲۰ را به اشتراک گذاشت اما آنچه توجه همه را به خود جلب کرد مدل موهای جدید این بازیگر بود.

Priyanka Chopra shares the IPL Anthem of 2020, Picture Courtesy: Official Instagram Account/Priyanka Chopra

پریانکا چوپرا سرود IPL سال ۲۰۲۰ را به اشتراک می گذارد، تصویر حسن نیت ارائه میدهد: حساب رسمی اینستاگرام/پریانکا چوپرا

پریانکا چوپرا یکی از شیک ترین و زرق و برق دارترین بازیگران زن در شهر تینسل است. او سر و صدای زیادی برای سبک و مد خود هم در هند و هم در غرب ساخته است. این همه نیست، او همچنین دوست دارد با مدل موهایش آزمایش کند و این دقیقا همان کاری است که او یک بار دیگر انجام داده است.

او با در نظر گرفتن حساب اینستاگرام خود هیجان خود را برای IPL امسال به اشتراک گذاشت و همچنین سرود جدید را با هواداران در میان گذاشت، اما آنچه توجه همه را به خود جلب کرد، همان طور که در بالا بیان شد، مدل موی او بود.

نگاهی به ویدیو درست در اینجا:

سال ۲۰۲۰ همه ویژه تر برای این بازیگر است چرا که او دو دهه با شکوه را در صنعت سرگرمی به پایان رسانده است. او در سال ۲۰۰۰ دوشیزه جهان شد و اولین بازی بالیوود خود را در سال ۲۰۰۳ با قهرمان آنیل شارما: داستان عشق یک جاسوس انجام داد و در همان سال انداز راج کانوار را داشت.

او در ادامه به انجام فیلم هایی مانند آیتتاز، موجسه سعدی کاروگی، دون، مد، دوستانا، کامینی، برفی، دون ۲، آگنیپات، و باجیرائو مستانی ادامه داد. ادعای شهرت در غرب با سریال بین المللی، کوانتیکو در سال ۲۰۱۶ اتفاق افتاد و او همچنین در بایواچ دوین جانسون در سال ۲۰۱۷ عمل کرد.

اون الان داره با راجکوممار رائو براي ببر سفيد نتفلیکو آماده ميشه

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

همچنین بخوانید: نگاه کنید به عکس: سلفی پریانکا چوپرا با پسر بزرگ لیل او شایان ستایش است

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار