Priyanka Chopra نشان می دهد پدر او ممنوع او را از پوشیدن لباس های تنگ کرده بود بزرگ نفس برخورد با او

Priyanka Chopra نشان می دهد پدر او ممنوع او را از پوشیدن لباس های تنگ کرده بود بزرگ نفس برخورد با او – سرگرمی

به روز شده: May 04, 2020, 14:22 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در مصاحبه اخیر خود, Priyanka Chopra گفت که پدرش آشوک چوپرا خواسته او را به خودداری از پوشیدن لباس های تنگ و دو در رفت و به یک “بزرگ clash of غرور”

Priyanka Chopra. Picture/Chopra's Instagram account

Priyanka Chopra. عکس/چوپرا Instagram account

Priyanka Chopra جوناس هرگز shies دور از صحبت کردن در مورد خانواده اش در رسانه های اجتماعی. او اغلب می گفت که او بسیار نزدیک به پدر مرحوم او آشوک چوپرا و چگونه او بزرگ شده است پشتیبانی می کند. در مصاحبه اخیر خود بازیگر را باز کرد تا در مورد پیوند او با پدر و درگیری او با او هنگامی که او جوان تر بود.

در مصاحبه اخیر خود با مجله Tatler, نسخه دیجیتال, دان 2 بازیگر گفت که پدرش خواست او را به خودداری از پوشیدن لباس های تنگ و دو در رفت و به یک “بزرگ clash of غرور”. هندوستان تایمز به نقل از این بازیگر عنوان کرد و گفت: “من می خواهم به عنوان یک 12 ساله ستاره فیلم سکسی, فرفری, موهای بچه و من برگشتم به عنوان یک 16 ساله تقریبا ، من فکر می کنم پدر من بود واقعا متزلزل کردن آن. او نمی دانست که چه باید بکنید با من برای اولین بار دو هفته.”

Priyanka همچنین صحبت در مورد چگونه پسران به دنبال او از مدرسه ساخته شده است که او را پدر قرار دادن میله در ویندوز و ممنوعیت او از پوشیدن لباس های تنگ. “ما تا به حال برخورد غرور” او گفت:.

این دو به اشتراک گذاشته یک پیوند عمیق و “بهترین دوستان است.” با یادآوری سخنان خود گفت: “بدون توجه به آنچه شما انجام خوب و بد یا زشت و شما می توانید به من بگویید. من کمک خواهد کرد که شما آن را تعمیر کنند. من نمی خواهد شما قضاوت من همیشه در گوشه ای خود را. من همیشه در تیم خود است.”

Priyanka پدر آشوک چوپرا درگذشت پس از مبارزه با سرطان در سال 2013. یک دکتر حرفه ای بازنشسته از ارتش هند در سال 1997 به عنوان سرهنگ. در سال 2012 PeeCee بود بابا li’l دختر جوهر بر روی مچ دست خود را به نشان می دهد که چگونه نزدیک او به پدرش.

در مقابل حرفه ای, Priyanka Chopra, گذشته دیده می شد مخالف Farhan Akhtar در آسمان به رنگ صورتی است. او خواهد شد در آینده دیده می شود در این ببر سفید با Rajkummar Rao. به غیر از آنها این فیلم نیز از ویژگی های debutante Adarsh Gourav. او همچنین اعلام کرد هند-عروسی مجموعه کمدی است که در آن او را به همکاری با نویسنده-بازیگر Mindy Kaling.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im