Priyanka Chopra به یاد Sushant Singh Rajput: من هرگز فراموش نکنید که ما اخترفیزیک مکالمات در طلوع آفتاب

Priyanka Chopra به یاد Sushant Singh Rajput: من هرگز فراموش نکنید که ما اخترفیزیک مکالمات در طلوع آفتاب – سرگرمی

به روز شده: Jun 15, 2020, 14:16 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Priyanka Chopra به اشتراک گذاشته تصویر با اواخر بازیگر در Instagram و گفت که او شوکه شده بود خبر از Sushant Singh Rajput مرگ

Pic courtesy/Priyanka Chopra Jonas' Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Priyanka Chopra جوناس’ Instagram account

بالیوود ادامه ابراز غم و اندوه و ناباوری بیش از نابهنگام از Sushant Singh Rajput, همه از یکشنبه. آرزوی آرامش برای روح رفتگان از 34 سال بازیگر, Priyanka Chopra, جوناس به Instagram قلم عاطفی توجه داشته باشید و به یاد می آورد او در گفتگو با Sushant. های یک عکس با او Priyanka Chopra سوگواری از دست دادن.

در این پست PC نوشت: “من مات و مبهوت میکنه. تو باید آنقدر درد. من امیدوارم که تو در صلح هر جا که تو دوست من. رفته بیش از حد به زودی. من هرگز فراموش نکنید که ما گفتگو در مورد فیزیک نجومی در طلوع آفتاب. کلمات بس به حس. RIP Sushant. تسلیت من به خانواده و همه عزادار این از دست دادن بزرگ.”

Sushant Singh Rajput گفته خودکشی توسط خود حلق آویز در Bandra اقامت در بمبئی در یکشنبه, پلیس گفت:. اما هیچ خودکشی توجه داشته باشید بازیافت شده است از Rajput محل اقامت طبق پلیس و تحقیقات بیشتر در جریان است. آخرین مراسم انجام خواهد شد و پس از پدر خود و دیگر اعضای خانواده می رسند در بمبئی از Patna.

Sushant Singh Rajput داشت حلق آویز در محل اقامت خود در صبح روز یکشنبه با داخلی کمک کند.

به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد نهایی خود را ساعت ظهور آن تا به نور آمده است که آخرین چیزی که Sushant مصرف قبل از پایان دادن به زندگی او یک لیوان آب در صبح روز یکشنبه در حدود 10. پس از آن او قفل شده است و خودش را در اتاق خواب خود را با توجه به هند امروز وب سایت.

او پاسخ نمی دهند با وجود تکرار می زند بر روی درب خود را داخلی کمک کند که پس از آن به نام همسایه. پلیس وارد شده و در مدت کوتاهی پس از آن و شکست را به Sushant صاف در اطراف 12.30 pm در بر داشت و او را حلق آویز. پلیس گفته اند هیچ خودکشی توجه داشته باشید.

“Sushant Singh Rajput خودکشی کرده بمبئی پلیس در حال بررسی است. -DCP Pranay Ashok سخنگوی پلیس بمبئی” یک بیانیه منتشر شده توسط پلیس بمبئی در بعد از ظهر یکشنبه به عنوان خوانده شده.

این بازیگر فانی باقی مانده بودند پس از آن گرفته شده به کوپر بیمارستان در این شهرستان برای انجام یک postmortem.

Sushant Singh Rajput شد گزارش مبارزه با افسردگی در طول چند ماه گذشته و تحت درمان همان. خود را رسانه های اجتماعی پست از چند ماه گذشته نشان می دهد که او حتی سعی یوگا و مدیتیشن به نبرد دولت خود را از ذهن است.

مرگ نابهنگام بازیگر فرستاده است امواج شوک در میان مشاهیر و طرفداران به طور یکسان. زودتر بازیگر Deepika Padukone, بیش از حد به اشتراک گذاشته یک بیانیه نوشته شده است در توییتر پرداختن به اهمیت رسیدن به آن مبارزه با مسائل مربوط به سلامت روان. نمرات از بازیگران از سراسر کشور در آن حاضر برای به اشتراک گذاشتن غم و اندوه در نابهنگام جوان بازیگر.

تصویری: بالیوود شوکه بیش از Sushant Singh Rajput مرگ

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

ویرایش شده توسط اواسط روز آنلاین میز با ورودی از سازمان


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im