Priyanka Chopra جوناس در روز زمین: زمین ما را نگه می دارد متصل

Priyanka Chopra جوناس در روز زمین: زمین ما را نگه می دارد متصل می شود – سرگرمی

به روز شده: Apr 23, 2020, 10:43 IST | ANI | بمبئی

این ‘Quantico’ بازیگر نوشته دو عکس از خودش را بر روی پلت فرم که در آن او دیده می شود با پوشیدن لباس سیاه و سفید چاپ پیراهن گلدار.

Pic courtesy/Priyanka Chopra Jonas's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Priyanka Chopra جوناس را Instagram account

های دو خوشحال selfies در Instagram, بازیگر, Priyanka Chopra, Jonas گسترش زمین روز ولنتاین به طول اواخر ساعت از چهارشنبه.

در این پست, این بازیگر با اشاره به اینکه چگونه تمام نوع بشر در این سیاره است که از هم جدا و در عین حال ارتباط با یکدیگر از طریق زمین.

این ‘Quantico’ بازیگر نوشته دو عکس از خودش را بر روی پلت فرم که در آن او دیده می شود با پوشیدن لباس سیاه و سفید چاپ پیراهن گلدار.

“ما ممکن است از هم جدا در حال حاضر, اما زمین ما را نگه می دارد متصل می شود. این خانه ما است. بیایید التیام مادر زمین با هم. #EarthDay #EarthDayEveryDay” او زیر نویس پست.

37 ساله بازیگر در حال حاضر اقامت در داخل خانه با او خواننده, شوهر, نیک جوناس در ایالات متحده است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de