پریا Ahuja Rajda قلم یک شایان توجه داشته باشید که نوزاد پسر تبدیل شش ماه


پریا Ahuja Rajda نوزاد پسر Ardaas تبدیل شده شش ماه و بازیگر به او در زمان Instagram account برای نوشتن یک عاطفی و صمیمی داشته باشید.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Priya Ahuja Rajda

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/پریا Ahuja Rajda

پریا Ahuja Rajda بازیگر همه ما می دانیم به عنوان ریتا خبرنگار از Taarak مهتا Ka Ooltah Chashmah به تازگی به او در زمان Instagram حساب به اشتراک گذاری قلبی و شایان توجه داشته باشید با همه طرفداران خود را به عنوان نوزاد پسر تبدیل به مدت شش ماه. او همچنین برخی از تصاویر از کودک نو پا داشتن سرگرم کننده با شوهر Malav Rajda. این زن و شوهر به او یک نام منحصر به فرد Ardaas.

آن را طولانی بود توجه داشته باشید که تنها منعکس احساسات یک مادر و چه پدر و مادر به معنی یک زن و شوهر چگونه می تواند زندگی خود را تغییر دهید. همانطور که در بالا ذکر شد, این پست نیز تا به حال برخی از تصاویر شایان ستایش از کودک و زن و شوهر در آغوش گرفتن او را.

یک نگاه حق در اینجا:

او همچنین به او در زمان Instagram داستان و به اشتراک گذاشته تصویر یک کیک خوشمزه است که تا به حال شش روی آن نوشته شده معنابخش پسر تبدیل شده بود شش ماه. یک نگاه:

Priya Ahuja Instagram Story

بازیگر زن در آغوش مادری در سال گذشته 27 نوامبر و اعلام کرده بود این قریب به اتفاق اخبار در رسانه های اجتماعی با نوشتن- “این یک پسر است. ما با غرق شادی.” (sic) بیایید ببینید که آیا ما به دیدن او بعدی تصاویر در Instagram!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de