خصوصی آموزش کمک خواهد کرد که مردم دریافت تایید بلیط: راه آهن رئیس هیئت مدیره

خصوصی آموزش کمک خواهد کرد که مردم دریافت تایید بلیط: راه آهن رئیس هیئت مدیره – اخبار

به روز شده: Jul 03, 2020, 02:00 IST | سرپرستان | بمبئی

رئیس گفت که 150 مدرن در کلاس جهانی قطار خواهد بود معرفی شده توسط شرکت های خصوصی تحت ” را در هند ابتکار

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

یک روز پس از راه آهن هند ساخته شده و عمده خصوصیسازی فشار با دعوت از درخواست مدارک از نهادهای خصوصی برای مشارکت در قطار مسافری عملیات 109 جفت از مسیرهای از طریق 151 مدرن قطار و راه آهن و رئیس هیئت مدیره V. K. Yadav گفت: این کمک خواهد کرد در ارائه تایید بلیط به مسافران در تقاضای بالا مسیرهای.

پرداختن مجازی کنفرانس مطبوعاتی روز پنج شنبه Yadav گفت: “این ایده از خصوصی قطار است که ما باید قادر به ارائه تایید صندلی به تمام مسافران در تمام عمده تقاضای بالا مسیرهای. این قطار اضافی بیش از و بالاتر از آنچه در راه آهن هند در حال اجرا است کمک خواهد کرد که تهیه کردن به تقاضای برآورده نشده.”

راه آهن با هدف به دستیابی به آن با معرفی خصوصی قطار بر روی کلید راه آهن مسیرهای او اضافه شده است. راه آهن در روز چهارشنبه آن را برنامه ریزی شده اجازه می دهد تا نهادهای خصوصی به کار قطار مسافری و این پروژه را مستلزم سرمایه گذاری بخش خصوصی در حدود 30000 تومان کرور.

رئیس گفت: 150 مدرن در کلاس جهانی قطار خواهد بود معرفی شده توسط شرکت های خصوصی تحت ” را در هند ابتکار.

“بسیاری از این 150 قطار با حداقل 16 مربیان هر یک خواهد بود ساخته شده در هند. قطار را با هدف افزایش مسافر تجربه و کاهش زمان سفر. قطار خواهد شد که توانایی برای رسیدن به 160 kmph سرعت” Yadav گفت. اولین قطار خصوصی خواهد رسید آهنگ در آوریل 2023 او اضافه شده است.

“مالی مناقصه دعوت خواهد شد در ماه های آینده و پس از یک نهاد خصوصی است که کوتاه شده به صورت خوشه ای شرکت خواهد شد به اشتراک گذاری طرح های جدید برای قطار. این طرح خواهد بود که در راه آهن هند مشخصات. هنگامی که این طرح مورد تایید شرکت خصوصی تولید خواهد شد در سطح جهانی آموزش با چنگک جمع کردن و آموزش مجموعه.

“بسیاری از این مدرن قطار خواهد بود ساخته شده در هند. اما برای شروع کار اگر نهاد خصوصی است که یک خارجی تولید کننده تجهیزات اصلی می توان آنها را وارد” Yadav گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de