شاهزاده خانم طول می کشد مواد غذایی به نیازمندان

شاهزاده خانم طول می کشد مواد غذایی به نیازمندان – اخبار

به روز شده: مارس 03, 2020, 07:58 IST | سازمان | لندن

چهار عکس از شارلوت به دنیا آمد در خصوصی زایمان لیندو وینگ از سنت مری در بیمارستان اینجا را در مارس 2, 2015, گرفته شد, در ماه آوریل توسط مادرش, دوشس کمبریج, مشتاق عکاس آماتور بی بی سی گزارش داد

Pic/Twitter

عکس/توییتر

عکس های جدید منتشر شده است به مناسبت پنجمین روز از انگلستان شارلوت شاهزاده, شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون متولد دوم نمایش خود را ارائه خانگی مراقبت بسته به کسانی که نیاز دارند در طول coronavirus بحران است.

چهار عکس از شارلوت به دنیا آمد در خصوصی زایمان لیندو وینگ از سنت مری در بیمارستان اینجا را در مارس 2, 2015, گرفته شد, در ماه آوریل توسط مادرش, دوشس کمبریج, مشتاق عکاس آماتور بی بی سی گزارش داد.

دوشس که حامی سلطنتی عکاسی جامعه است به طور منظم منتشر شده و عکس او را گرفته جورج شش و لوئیس دو, به مناسبت تولد خود را.

شارلوت پیوست پدر و مادر و برادران پرنس جورج و پرنس لوئیس برای تحویل به احتمال زیاد نزدیک به خانه و خانواده از Anmer سالن در ملکه Sandringham و مستغلات.

در عکس های منتشر شده در پنج شنبه شب از او دیده چیدن کیسه های سفید غذایی برای بازنشستگان که در حال محافظت از ویروس و یا دیگر افراد آسیب پذیر در مستند در نورفولک.

خانواده چند ساعت را صرف ساخت ماکارونی قبل از ارائه آن گفت: گزارش بی بی سی.

طی پنج هفته ملکه Sandringham کارکنان تهیه شده است و ارائه وعده های غذایی برای بازنشستگان و افراد آسیب پذیر زندگی در منطقه محلی کاخ باکینگهام گفت: با حدود 1000 وعده های غذایی در حال ساخته شده و تحویل داده شده در هفته اول به تنهایی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im