نخست وزیر نارندرا آدرس کشور خواستار Janta منع رفت و آمد در یکشنبه

نخست وزیر نارندرا آدرس کشور خواستار Janta حکومت نظامی در روز یکشنبه – اخبار

به روز شده: May 19, 2020, 21:36 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | دهلی نو

در یک درخواست تجدید نظر عاطفی نخست وزیر خواست هموطنان به آرامش کرد و گفت که جهان در حال عبور از یک بحران جدی در این زمان

Picture/Narendra Modi-Twitter

عکس/نارندرا-توییتر

دهلی نو: در میان coronavirus ترساندن نخست وزیر نارندرا مودی خطاب به ملت در تلویزیون جذاب هموطنان به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر و گام به گام تنها در صورتی مورد نیاز است. در یک سری از اطلاعیه ها, نخست وزیر گفت که جهان در حال رفتن را از طریق یک زمان دشوار است و لازم است به شرایط ناشی از این بیماری همه گیر به طور جدی.

“در بزرگ و کشورهای توسعه یافته ما شاهد گسترده تاثیر coronavirus بیماری همه گیر. آن است که به اشتباه بر این باورند که آن را نمی خواهد هر گونه اثر در هند است. از این رو برای مبارزه با این اپیدمی جهانی دو چیز عمده مورد نیاز: حل و فصل و خویشتن داری” گفت: مودی در آدرس تلویزیونی به ملت.

نخست وزیر مودی از شهروندان خواست که به او وقت خود را برای چند هفته آینده. “شما هرگز نا امید من هر زمان که من خواسته اند برای چیزی. آن است که از تمام نعمت خود را که ما در حال حرکت به سمت ما تنظیم اهداف. امروز من نیاز آینده چند هفته از همه. نه شده است وجود دارد هیچ درمان قطعی برای مقابله coronavirus و نه است وجود دارد یک واکسن. در چنین شرایطی طبیعی است که برای ما به اضطراب.”

ترغیب شهروندان ارشد به ماندن در داخل خانه مودی گفت: “اجتماعی فاصله بسیار مهم و موثر در کاهش تاثیر coronavirus. همه شهروندان ارشد در خانواده ما نباید خارج از خانه. من درخواست همه مردم در این کشور به خارج از خانه تنها زمانی که آن را بسیار لازم است سعی کنید و انجام همه کار از خانه.”

‘Janta منع رفت و آمد در مارس 22’

درخواست مردم برای گرفتن تعهد به اقدامات احتیاطی لازم برای حفاظت از خود از همه گیر مودی اعلام کرد که داوطلبانه منع رفت و آمد به نام ” Janta حکومت نظامی که در آن او مردم را به ماندن در خانه از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت. “اگر ممکن است لطفا تماس بگیرید حداقل 10 نفر در هر روز و به آنها بگویید در مورد ‘Janta حکومت نظامی’ و همچنین اقدامات لازم برای جلوگیری از coronavirus,” او گفت:.

گفت که هیچ راه حل قطعی پیدا شده است و هیچ واکسن توسعه داده شده است و در عین حال برای مقابله با ویروس کشنده مودی گفت که جهان در حال عبور از یک بحران جدی در این زمان. “به طور کلی هر زمان که یک بحران می آید آن است که محدود به چند کشور و یا ایالت. اما این بار این بحران چنین است که قرار دادن کل نژاد بشر در بحران در سراسر جهان” نخست وزیر گفت.

“در این دو ماه 130 کرور شهروندان از هند مبارزه کرده اند coronavirus اپیدمی بصورتی پایدار و محکم و در زمان لازم اقدامات احتیاطی. اعتقاد به این که ما مستعد ابتلا به جهانی coronavirus همه گیر است نه حق. از این رو, مهم است که همه در یک, باید, هشدار,” او اضافه شده است.

‘COVID-19 نیروی کار’

نخست وزیر همچنین اعلام کرد تشکیل یک COVID-19 اقتصادی پاسخ نیروی کار به رهبری وزیر دارایی Nirmala Sitharaman برای مقابله با این وضعیت ناشی از رمان شیوع کروناویروس. نگه داشتن در ذهن چالش های اقتصادی ناشی از بیماری کروناویروس دولت تصمیم به تشکیل COVID-19 اقتصادی پاسخ نیروی کار به رهبری وزیر دارایی. این نیروی کار نیز اطمینان حاصل شود که تمام مراحل گرفته شده برای کاهش مشکلات اقتصادی و اجرای آنها به طور موثر” مودی گفت که در آدرس تلویزیونی افزود که نیروی کار باقی خواهد ماند و به طور منظم در ارتباط با همه ذینفعان را از انتقادات و پیشنهادات خود را و تصمیم گیری درآمده است.

او همچنین توصیه به مردم برای ایجاد هراس از خرید کالاهای ضروری.”من به تمام درخواست تجدید نظر را به وحشت خرید به فروشگاه کالاهای ضروری. مراحل گرفته شده برای اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ کمبود کالاهای اساسی,” او گفت:.

‘جلوگیری از بازدید از بیمارستان ها به صورت روال بررسی یو پی اس’

نخست وزیر درخواست شهروندان برای جلوگیری از بازدید از بیمارستان ها به صورت روال بررسی یو پی اس. “اگر شما یک قرار ملاقات برای هر غیر ضروری عمل جراحی, لطفا به تعویق انداختن برای یک ماه. ما باید به خاطر داشته باشید که فشار آمده باید در بیمارستان,” او گفت:. او همچنین درخواست از هموطنان برای به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو با یک ماه جلوگیری از روال بررسی یو پی اس به کاهش فشار در خدمات بهداشتی و درمانی.

وزارت بهداشت و رفاه خانواده منتشر شد بیانیه ای در روز جمعه اعلام کرد تعداد کل موارد مثبت COVID-19 در هند در 167 از جمله 25 خارجی. چهار مرگ و میر (هر یک) گزارش شد در دهلی نو, Karnataka, Punjab و ماهاراشترا.

با ورودی از سازمان

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>