زن باردار می میرد J-K بیمارستان; خانواده مدعی سهل انگاری حمل بدن در برانکارد برانکارد

زن باردار می میرد J-K بیمارستان; خانواده مدعی سهل انگاری حمل بدن در برانکارد برانکارد – اخبار

به روز شده: مارس 04, 2020, 13:19 IST | PTI | سرینگر

این حادثه اتفاق افتاد یک هفته پس از دیگری باردار همراه با درگذشت او متولد نشده دوقلوها در mcch در در Anantnag. که در نهایت اعلام شد COVID-19 مثبت و آمد از یک منطقه بوده و گفته را تکذیب کرد سریع درمان

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

یک زن باردار درگذشت, در بیمارستانی در جامو و کشمیر را Anantnag منطقه چهار با خانواده او ادعا سهل انگاری توسط پزشکان و مقامات پزشکی. خانواده انجام بدن از بیمارستان در یک برانکارد چرخ یک ویدیو که رفت ویروسی باعث خشم.

این حادثه اتفاق افتاد یک هفته پس از دیگری باردار همراه با درگذشت او متولد نشده دوقلوها در mcch در در Anantnag. که در نهایت اعلام شد COVID-19 مثبت و آمد از یک منطقه بوده و گفته را تکذیب کرد سویفت درمان است. Shakeela اختر ساکن Salai Panzmulla منطقه جنوب کشمیر منطقه پذیرفته شد در زیر منطقه بیمارستان پیغمبر حمدان شنبه شب بود اما مراجعه کننده به بخش زنان و زایمان و مراقبت از کودک در بیمارستان (mcch در) در صبح روز یکشنبه جایی که او درگذشت, مقامات گفت.

آنها گفت: خانواده او ادعا تاخیر در درمان او در سدة و همچنین اعتراض خارج mcch در برابر پزشکان ادعا سهل انگاری. دولت های منطقه گفت: در حالی که درخواست دستور داده شده است به مرگ زن در زیر منطقه بیمارستان و یک پزشک و یک پرستار که قرار است تحت تعلیق خانواده در زمان دور بدن بدون تکمیل تشریفات. “پریما با یک سهل انگاری پزشکی که موجه فوری تعلیق.

اقدام دیگری باید دنبال پس از پرس و جو نتیجه. مورد انکار آمبولانس خشم مسئولین نگران تاخیر در دفن حساب آزمون در زمان های دور مرده بدن بدون تکمیل تشریفات” اضافی ناحیه بازپرس Anantnag, سید یاسر گفت: در توییتر. معاون کمیسر Anantnag بشیر احمد دار نیز گفت: خانواده می ترسید آنها را مجبور به صبر برای دفن بدن زن اگر نمونه گرفته شده برای COVID-19 تست.

“گزارش های اولیه نشان می دهد که بدن مرده را بردند و توسط بستگان ترس آنها را مجبور به صبر کردن برای کفن و دفن اگر نمونه گرفته شده است برای covid آزمون. تاسف به حداقل می گویند (sic)” Dar در توییتر نوشت. شماری از احزاب سیاسی را خواستار محدود به زمان پرس و جو به مرگ ، همایش ملی مجلس از Anantnag عدالت (retd) Hasnain Masoodi در حالی که ابراز غم و اندوه و غم و اندوه بر مرگ دو زنان باردار با استقبال از اقدام صورت گرفته توسط مقامات در برابر پزشکان و دیگر کارکنان مشکوک به عمل تسامح.

Masoodi خواستار محدود به زمان تحقیق و اقدام موجه در پرتو نتایج حاصل از پرس و جو. شاخص تورم مصرف کننده (M) رهبر محمد یوسف Tarigami خواستار FIR باید تسلیم در برابر مجرمان بدون هر گونه تاخیر. “باید وجود داشته باشد هیچ چشم-شستشو و یا پوشش به عنوان با توجه به عمدی سهل انگاری پزشکان و هنوز به تولد نوزاد از دست داده اند و زندگی خود را,” او گفت:. حزب کنگره همچنین خواستار تحقیق و عمل در برابر همه کسانی که در مرگ دو زن باردار در منطقه یک سخنگوی این حزب در بیانیه ای گفت در اینجا. جامو و کشمیر Apni حزب (JKAP) ارشد رهبر و قانونگذار سابق رفیع احمد میر همچنین خواستار محدود به زمان و عادلانه پروب به این حادثه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im