دعا کنید امروز بازی فردا! در اینجا آنچه در بالا, هندی, ستاره های ورزشی باید بگویم

دعا کنید امروز بازی فردا! در اینجا آنچه در بالا, هندی, ستاره های ورزشی باید بگویم – ورزشی

به روز شده: Apr 27, 2020, 10:23 IST | PTI | بمبئی

هند در صدر ورزشکاران اعتماد به نفس از عادی بودن ترمیم دیر یا زود به جنگ COVID-19 pandemic; بزرگ, رویدادهای ورزشی در کل بی نظمی

Bajrang Punia, Sachin Tendulkar, Bhaichung Bhutia and Mahesh Bhupathi

Bajrang Punia, Sachin Tendulkar, Bhaichung Bhutia و Mahesh Bhupathi

Bajrang Punia جهان نقره-مدال کشتی گیر

Bajrang Punia

کشتی یک ورزش است. زمانی که کشتی را, رزومه, هیچ راهی وجود دارد شما می توانید اجتناب از تماس فیزیکی. اما من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت هیچ تردیدی. من نمی بینم هر گونه تغییر اتفاق می افتد.

Sachin Tendulkar, کریکت افسانه

Sachin Tendulkar

بازیکن خواهد شد با احتیاط برای برخی از زمان وقتی که می آید به استفاده از بزاق [برای درخشش توپ]. بالا سپاس و بغل کردن هم تیمی های خود اجتناب خواهد شد برای برخی از زمان. آنها را آگاهانه آغاز خواهد شد و ممکن است حفظ اجتماعی فاصله.

Vijender Singh, هند تنها بوکسور مرد را به نفع خود مدال های المپیک

Vijender Singh

ورزشکاران خواهد بود محتاط تر. قطعا آموزش به خارج از کشور نخواهد بود که همه آسان است. کمتر مسابقات اتفاق خواهد افتاد و هر زمان که آنها رخ می دهد و من مطمئن هستم که آنچه مشارکت خواهد بود.

Joshna Chinappa بالا بازیکن اسکواش

Joshna Chinappa

من فکر می کنم من باید به دقت فوق العاده در پرواز به عنوان کسانی که در حال اصلی حمل و نقل از میکروب ها در سراسر جهان است. اولین غریزه من بعد از بازی به لرزش دست در دست حریف است اما در حال حاضر همه چیز ممکن است تغییر نیز وجود دارد.

Bhaichung Bhutia سابق هند, فوتبال, کاپیتان

Bhaichung Bhutia

رویدادهای ورزشی را به تدریج دوباره به آنچه که قبل از آنها بودند و می توان پشت درهای بسته برگزار شد ، تا زمانی که یک واکسن است که من فکر نمی کنم آنها می توانند مردم را در داخل به عنوان آن را شامل بسیاری از خطر است.

Mahesh Bhupathi چند بار گرند اسلم برنده سابق تنیس

Mahesh Bhupathi

ورزش تغییر نمی دهد. همه چیز عادی خواهد بود یک بار COVID-19 می رود.

Abhinav Bindra هند تنها فردی طلای المپیک-مدال

Abhinav Bindra

پست-COVID-19 جهان می تواند یک برکت و رحمت در لباس مبدل برای هند است. وجود دارد ممکن است خیلی خارجی قرار گرفتن در معرض و این ممکن است اجازه می دهد هند به ساخت های مناسب ورزشی و زیرساخت ها است.

MC Mary Kom شش بار قهرمان جهان و المپیک برنز مدال

MC Mary Kom

یک بار واکسن توسعه یافته است, چیزهایی که می توانید به آنها چگونه بودند اما تا آن زمان سفر کمتر خواهد بود مکرر آموزش را دقیقا نمی توان یک تیم و مسابقات من نمی دانم که چگونه آنها سر گرفته خواهد شد.

متن:PTI

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im