Prarthana Behere در Sushant Singh Rajput مرگ: Ankita Lokhande است ویران

Prarthana Behere در Sushant Singh Rajput مرگ: Ankita Lokhande است را ویران کرد – سرگرمی

به روز شده: Jun 16, 2020, 18:45 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Prarthana Behere بود که یک قسمت از تلویزیون نشان می دهد Pavitra Rishta, همراه با Sushant Singh Rajput و Ankita Lokhande آمده است که Lokhande است را ویران کرد و گریه مانند جهنم است.

Sushant Singh Rajput and Ankita Lokhande Picture Courtesy: Mid-day Archives

Sushant Singh Rajput و Ankita Lokhande تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

Sushant Singh Rajput رز به شهرت با Pavitra Rishta, یک فوق العاده موفق سریال تلویزیون که او را با Ankita Lokhande و Prarthana Behere. تاسف خود را مرگ شوکه تلویزیون و صنعت بالیوود به طور یکسان. مشاهیر اسبق مرگ خود را در رسانه های اجتماعی.

صحبت کردن بار از هند, Behere در حال حاضر صحبت در مورد این دلخراش تکه ای از اخبار و چگونه Sushant دوست دختر سابق Lokhande در واکنش به همان. او گفت: “من می توانم بگویم این مورد Ankita او را ویران کرد و گریه مانند جهنم اما یکی از نیاز به درک همه نقل مکان کرد در زندگی خود را. او هنوز گیر این اخبار اما هر کس می داند که او بسیار عاطفی و حساس است.”

او افزود: “زمانی که من ارسال شده در Pavitra Rishta, گروه بیایید و ببینید Sushant برای آخرین بار, پس از آن ما می دانیم که تنها 20 نفر می تواند شرکت در مراسم تشییع جنازه.” Lokhande دیده می شد پس از رسیدن به Rajput محل اقامت امروز در ژوئن 16 با مادر و فیلمساز Sandip Ssingh.

Ankita LokhandeAnkita Lokhande با مادر و Sandip Ssingh در Sushant Singh Rajput محل اقامت: تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Suresh Karkera

او همچنین صحبت در مورد Lokhande حضور این بازیگر last rites و چگونه خود را دوست خوب ماهش شتی نمی پاسخ به تماس های تلفنی خود را. صحبت کردن در مورد آن, او گفت: “امروزه شما نمی دانید که آنچه شما در نظر گرفته خواهد شد ، مردم در حال عبور از قضاوت در ماهش شتی که این اتفاق افتاد چرا که او نمی انتخاب کنید تا گوشی خود را. مردم در حال صحبت کردن خیلی در مورد Ankita. آنها حتی نمی دانند که ماهش شتی تنها دوست است که می ماند در تماس با او در تمام این سال است. آنها سرزنش او.”

از سمت راست Shah Rukh Khan به سلمان خان حتی نخست وزیر نارندرا هر کس در زمان خود به حساب های رسانه های اجتماعی خود را برای ابراز غم و اندوه و شوک خبری از او درگذشت. پس از Pavitra Rishta و متعاقب آن موفقیت از آن بود بالیوود خواستار Rajput و او ساخته شده یک گیج اولین با 2013 را Kai Po Che. یک طنین مربوطه فیلم که به بررسی این تم دوستی, دین, و, امید, Rajput تحویل یک, اعتماد به نفس, کاریزماتیک و عملکرد آن را بلافاصله اعلام کرد که یک ستاره جدید وارد شده بود در بلوک.

هیچ نگاه به عقب را برای این بازیگر پس از آن. او در ادامه به فیلم هایی مانند Shuddh Desi Romance, PK, Kedarnath, Sonchiriya و Chhichhore. خود را به یاد ماندنی ترین عملکرد آمد و در سال 2016 زمانی که او در زمان چالش به تقلید جسمی و روحی تفاوت های ظریف از ماهندرا سینگ Dhoni در biopic M. S. Dhoni: داستان ناگفته. ستایش توسط طرفداران و منتقدان به طور یکسان برای او موثر و پر انرژی عملکرد Rajput میخ چنین شخصیت پیچیده با سهولت و اعتماد بنفس!

Sushant Singh RajputInfographic/Atul Jain

تصویری: بالیوود شوکه بیش از Sushant Singh Rajput مرگ

همچنین بخوانید: Pavitra Rishta Co-بازیگر Usha Nadkarni: بدن من شروع به تکان دادن به عنوان خوانده شده اخبار Sushant مرگ

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net