ستایش در حال ریختن برای این درمان پوچ برای گرفتن دکترای افتخاری

ستایش در حال ریختن برای این درمان پوچ برای گرفتن دکترای افتخاری – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 20, 2020, 11:11 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Moose یک سگ درمانی در معتبر موسسه پلی تکنیک ویرجینیا و دانشگاه ایالتی تنظیم شده است برای دریافت آن دکترای افتخاری به عنوان یک بخش ضروری از برخی از برنامه ها در این موسسه از سال 2014 به کمک به بهبود سلامت روان

Picture/VT Therapy Dogs-Instagram

عکس/VT سگ درمانی-Instagram

به عنوان بسیاری از دانشجویان خود را در انتظار لحظه با شکوه از پوشیدن لباس سیاه و حول کلاه خود را به مناسبت فارغ التحصیلی خود را به موسسات آموزش عالی در اینجا غیر معمول نامزدی که به دست آورده دکترای افتخاری.

Moose یک سگ درمانی در معتبر موسسه پلی تکنیک ویرجینیا و دانشگاه ایالتی تنظیم شده است برای دریافت آن دکترای افتخاری به عنوان یک بخش ضروری از برخی از برنامه ها در این موسسه از سال 2014 به کمک به بهبود سلامت روان.

یک پست به اشتراک گذاشته شده بر روی موس را Instagram account on May 16, که اعلام bestowment درجه در اهسته ناپدید شونده نیز گفت که سگ شرکت در بیش از 7500 گروه و فردی جلسات مشاوره و تکمیل کرده است ساعت های بی شماری از توسعه”. پوچ نیز اعتبار شده است در این پست برای کمک به کاهش انگ مرتبط با بیماری های روانی.

گوزن شمالی نیز در واکنش بر دستاورد خود را و به اشتراک گذاشته فارغ التحصیلی خود را تجربه در پست دیگری در 18 مه که به دست آورد 1,649 را دوست دارد.

پوچ نیست فقط دریافت ستایش نیست اما آنلاین بیش از حد. یک کاربر اظهار نظر در Instagram پست “کار بزرگ گوزن شمالی, من می دانم که با نگاه به آن صورت که او کمک کرد تا بسیاری!!” کاربر دیگری گفت: “به تو افتخار گوزن شمالی!” یک کاربر گفت: “خدا نگهدار حیوانات خانگی ما. آنها (در حال) ما بهترین یاران.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de