خرید رپورتاژ

Pragyan Ojha توییتر را اعلام بازنشستگی از بین المللی کریکت – ورزش

به روز شده: فوریه 21, 2020, 13:56 IST | PTI | دهلی نو

از 18 ODIs او برداشت 21 درها. او همچنین شش T20 بین المللی. او گفت: به یاد ماندنی ترین لحظه از زندگی حرفه ای او بود دریافت آزمون خود را کلاه از Tendulkar

جانباز هندی سمت چپ بازو عنکبوتی که تار میتند Pragyan Ojha که بریتانیایی 10 ویکت در طول Sachin Tendulkar را وداع آزمون در سال 2013 اعلام بازنشستگی از بین المللی و کلاس اول کریکت با اثر فوری در روز جمعه.

Tendulkar نهایی آزمون در بمبئی در برابر غرب هند در نوامبر 2013 نیز شد آخرین 33 ساله Ojha حرفه ای و یکی که در آن او به نام man of the match.

او بیرون رفت و از نعمت پس از آن اما نه به هر دلایل تصمیم خود را به آن واریز شده در حال حاضر. در همه, او با بازی 24 آزمون بین سال های 2009 و 2013 که در آن او در زمان 113 درها.

“آن زمان من در حرکت به مرحله بعدی از زندگی من…من از نوشتن این نامه به مناقصه ها و مزایده های رسمی من و بازنشستگی از بین المللی و کلاس اول کریکت با اثر فوری” Ojha ارسال شده در حساب توییتر خود را.

“به هند کریکت و نماینده این کشور در بالاترین سطح بود که همیشه یک رویا گرامی من به عنوان یک نوجوان.

“من سقوط کوتاه از کلمات برای توصیف چگونه خوش شانس من بوده اند عمر رویای من به دست آورده و با عشق و احترام از هموطنان من,” او اضافه شده است.

از 18 ODIs او برداشت 21 درها. او همچنین شش T20 بین المللی. او گفت: به یاد ماندنی ترین لحظه از زندگی حرفه ای او بود دریافت آزمون خود را کلاه از Tendulkar.

“(در آن بود) … انجام feat از مصرف 100 تست درها. من امیدوارم که برای ادامه کمک به سمت رشد کریکت هند در هر ظرفیت ممکن است,” او گفت:.

در مراحل اولیه کار خود را Ojha تا به حال پربار چرخش همکاری با R Ashwin در آزمون در نظر گرفتن 20 درها در سال 2011 خانه آزمون در برابر غرب هند و 13 سال بعد در برابر نیوزیلند.

“من پر حادثه شغلی شاهد فراز و فرودهای بسیاری در طول زمان من متوجه شدم که میراث یک ورزشکار است و نه فقط نتیجه از کار سخت و فداکاری بلکه ایمان و هدایت عطا توسط انجمن (تیم مدیریت), هم تیمی, مربیان, مربیان و طرفداران” او گفت:.

“من مدیون BCCI به من این فرصت فوق العاده ای و قرار دادن آنها اعتقاد من است.

“آن بوده است مطلق افتخار به همراه با هیئت مدیره یک انجمن است که به شکل زندگی حرفه ای و نیز غنی شده توسعه شخصی.”

Ojha که رقابت برای مغبون دکن شارژر و سرخپوستان بمبئی در لیگ شد و یک بار گزارش برای یک عمل مشکوک در سال 2014. او تحت اصلاحی و توانبخشی و پاک شد در سال 2015 شد اما هرگز بسیار موثر کاسه پس از آن منجر به axing از تیم ملی.
“سفر من با لیگ برتر هند نیز یکی از به یاد ماندنی و بنفش کلاه برنده همیشه پاک نشدنی حافظه – یک ذکر ویژه از تیم دکن شارژر و سرخپوستان بمبئی برای من بخشی از میراث خود را.

“من خدا را شکر به VVS Laxman برای مشاوره با من مثل یک برادر Venkatapathy راجو به عنوان مدل نقش من همیشه نگاه به تقلید Harbhajan Singh برای اینکه ثابت مشاور و MS Dhoni برای ارائه به من با محترم فرصت برای پوشیدن هندی کلاه.

او همچنین تشکر معاصران خود Rohit Sharma و Manoj Tiwary “که به اشتراک گذاشته اند بسیاری از لحظات پر حادثه با من و من حیدرآباد هم تیمی آمل Shinde”. Ojha بازی های برگزار شده کلاس اول و لیست مسابقات تا سال 2018 است.

Ojha کلاس اول حرفه میرسد بیش از 13 سال بین سال های 2005 و 2018 که در طی آن او برای حیدرآباد و همچنین کاپیتان های بیهار در Ranji جایزه.

“من شده اند بخشی از حیدرآباد انجمن کریکت برای نزدیک به 14 سال و تجربه باور نکردنی من به دست آورده اند باید همیشه ماندگار.

“من خدا را شکر به انجمن کریکت بنگال و Sourav Ganguly برای گسترش پشتیبانی بی قید و شرط در طول یک پچ خشن از زندگی حرفه ای من. من هم درک بیهار انجمن کریکت برای اجازه دادن به من برای رهبری تیم خود را برای کوتاه مدت است که من صرف با آنها.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de