Poorvi Koutish کیف یکی از 99 آهنگ ها!

Poorvi Koutish کیف یکی از 99 آهنگ ها! – سرگرمی

به روز شده: May 16, 2020, 08:19 IST | سونیا Lulla | بمبئی

سابق واقعیت نشان می دهد runner-up Koutish در مسیر Jwalamukhi در AR Rahman آینده تولید

Poorvi Koutish

Poorvi Koutish

تامین امنیت مقام دوم در نسخه ششم از آواز واقعیت نشان می دهد هند بت تشویق Poorvi Koutish به تغییر پایه به بمبئی به دنبال جاه طلبی های موسیقی.

“من تا به حال یک استعداد برای برادوی موسیقی آواز, اما وجود دارد چند دوره در دسترس در مورد این موضوع [در شهر]. که زمانی که من یاد گرفتم از [AR] رحمان آقا در دانشگاه و ثبت نام در آن می گوید:” این خواننده که رندر آهنگ Jwalamukhi در استاد آینده تولید 99 آهنگ.

“این صحبت از نا امیدی و درد که شخصیت را تحمل بیش از یک مدت زمان طولانی و [این حقیقت] است که هیچ کس نمی تواند درک آنچه که او می رود از طریق. این شعر کاملا تراز وسط قرار دارد با این فیلم داستان. من نمی قادر خواهد بود برای تعریف این ژانر به عنوان یکی است که یا هندوستانی یا معاصر است. این یکی از نوع خود است.”

آن را در کالج سالانه نمایشگاه که رحمان خال خال Koutish او به عنوان انجام “برادوی در دیدار اپرا عمل می کنند”. همیشه از او شده است و دوبله برای جانبازان در موجی از پروژه های.

روی لئامت دادن به موسیقی تهیه کننده به او بال به او را کشف سبک موسیقی و این شانس را به درخواست آموزش و پرورش او دریافت کرده بود در یک استودیو تنظیم. در بشقاب او است آینده او EP که همچنین او به عنوان تهیه کننده است. “آن را [آهنگ] زبان های مختلف از جمله Punjabi.”

Koutish همچنین وعده های بیشتر ارائه شده در بالیوود است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de