Pooja Hegde را Instagram حساب هک شده بازیگر توییتر برای اطلاع رسانی به طرفداران

Pooja Hegde را Instagram حساب هک شده بازیگر توییتر برای اطلاع رسانی به طرفداران – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 28 مه سال 2020, 13:04 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Pooja Hegde را Instagram حساب کاربری هک شد, شب گذشته و بازیگر در زمان به حساب توییتر خود را به اطلاع طرفداران خود را در مورد همان!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Pooja Hegde

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Pooja Hegde

Pooja Hegde در زمان به حساب توییتر خود را شب گذشته اعلام کرد که او Instagram حساب کاربری هک شد. او هشدار داد هر کس به برحذر بودن از هر گونه پیگیری درخواست ها و همچنین تشکر فنی تیم به نوعی این موضوع را در اواخر شب.

نگاهی به صدای جیر جیر خود را در اینجا:

در دومین توییت این چیزی است که او نوشت: – “صرف ساعت گذشته تاکید در مورد ایمنی از من Instagram account. ضمن تشکر من تیم فنی برای کمک فوری در این ساعت. در نهایت از رو دست من در سایتم Instagram. هر پیام به دنبال بازگشت و یا پست در ساعت گذشته از حساب من شده است انجام شود را لغو کرد. Ty.” (sic)

بسیاری از مشاهیر بالیوود تا به حال برای مقابله با این حوادث در گذشته و Hegde شد آخرین. در مقابل کار او گذشته دیده می شود در تناسخ در جسم تازه, کمدی, Housefull 4 و در حال حاضر توسط teaming تا با Prabhas برای انبوه نصب شده فیلم عاشقانه است که باید به زودی. او همچنین انجام Kabhi عید Kabhi دیوالی با Salman Khan, میله میله برای انتشار در سال آینده در عید.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de