Pooja Chopra تا به حال منحصر به فرد ترین جشن تولد در میان این مستند

Pooja Chopra تا به حال منحصر به فرد ترین جشن تولد در میان مستند – سرگرمی

به روز شده: مارس 04, 2020, 14:54 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Aiyaary بازیگر Pooja Chopra تصمیم به حلقه در روز تولد او با برش کیک با امنیت عامیانه در او پیچیده و آن را نه تنها یک ژست بلکه یک جشن منحصر به فرد!

Pooja Chopra

Pooja Chopra

در یکشنبه, Pooja Chopra تبدیل یک سال و مسن تر است. به عنوان مستند به معنای ساخت چرخ با بگیرید و یاد دهید, این Aiyaary (2018) بازیگر تصمیم به جشن روز بزرگ خود را در یک راه منحصر به فرد. او برش کیک با امنیت عامیانه از مجتمع مسکونی در Andheri. “آنها بوده است وظیفه 24/7 در طول این زمان دشوار است. من نیز توزیع موضوعات در میان آنها” او می گوید.

با توجه به تمام جهان است که در حال حاضر قفل شده است و با توجه به کروناویروس همه گیر هیچ کس قادر به گام و معاشرت با دوستان خود. تمام افراد مشهور و حتی عادی در حال چت با دوستان و خانواده خود را از طریق چهره-زمان. در میان این برای کسی که به جشن تولد خود را با یک گارد امنیتی است که واقعا ستودنی و سزاوار تشویق است.

و به او Instagram حساب او گذاشته قلبی تصویری چگونه جشن او با خانواده اش بود. در مورد هر یک از شما دور ماندن از خانواده خود را که مطمئنا شما را ترک عاطفی. یک نگاه حق در اینجا:

نباید ما را به آن بدهید تا برای بازیگر برای او فوق العاده و منحصر به فرد ژست?

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de