Pooja Bhatt افزایش صدای او در برابر ظلم و ستم حیوانی در میان COVID-19 ترساندن


Pooja Bhatt را به رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه به منظور بالا بردن صدای خود را در برابر استثمار و غفلت است که حیوانات در معرض به عنوان نگرانی های رشد بیش از COVID-19 بیماری همه گیر.

Pooja Bhatt/picture courtesy: Pooja Bhatt's Instagram account

Pooja Bhatt/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Pooja Bhatt را Instagram account

بالیوود کارگردان و بازیگر Pooja Bhatt را به رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه به منظور بالا بردن صدای خود را در برابر استثمار و غفلت است که حیوانات در معرض به عنوان نگرانی های رشد بیش از COVID-19 بیماری همه گیر.

48 سال به اشتراک گذاشته Instagram تصویر از دایره منتشر شده توسط رفاه حیوانات مدیره از هند است که درخواست مردم “را ترک نمی حیوانات و یا تحمیل ظلم و ستم با توجه به COVID-19” بیماری همه گیر. دایره ای بیشتر توضیح که سگ و گربه نمی بندرگاه و یا گسترش این رمان coronavirus و هیچ جرمی مرتکب در برابر حیوانات مجازات تحت قانون.

عنوان Bhatt پست بخوانید: “حیوانات نیست گسترش #covid_19 لطفا به این بخشنامه صادر شده توسط رفاه حیوانات مدیره از هند و لطفا گسترش این کلمه در. [sic]”

بازیگر ابتکار بود مورد تحسین قرار گرفته توسط Instagram followers به عنوان آشکار توسط چند مثبت و حمایتی نظرات.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>