Pooja Bhatt در coronavirus ترساندن: نمی خواهید برای قرار دادن کسی در وضعیت آسیب پذیر

Pooja Bhatt در coronavirus ترساندن: نمی خواهید برای قرار دادن کسی در وضعیت آسیب پذیر – سرگرمی

به روز شده: Apr 18, 2020, 07:18 IST | Uma Ramasubramanian | بمبئی

Sadak 2 بازیگر دانشیار مدیر Pooja Bhatt می گوید اوتی برنامه درام لغو شد.

Pooja Bhatt and Mahesh Bhatt

Pooja Bhatt و Mahesh Bhatt

بالیوود تقریبا زمین به توقف چند فیلمسازان لغو برنامه های خود را به خوبی قبل از هندی سینمایی انجمنهای دستور تعلیق شلیک از مارس 19. اواسط روز آموخته است که هفته گذشته Mahesh Bhatt نام نهایی کردن برنامه Sadak 2 بود که به اتفاق در اوتی در پی این بیماری همه گیر. بیش از دو روز شلیک واحد بود که ظاهرا فیلم آهنگ های سرب ستاره ها — Alia Bhatt و Aditya Roy Kapur.

Pooja Bhatt که اتحاد پیوست با Sadak شرکت ستاره Sanjay Dutt برای نسخه دوم تأييد توسعه گفت: “ما تا به حال یک روز از روی لئامت دادن در اوتی اما تا به حال به لغو آن به دلیل Coronavirus را بترساند. [برنامه بود که عبارتند از] یک واحد بزرگ و ما نمی خواهید برای قرار دادن هر کسی که در وضعیت آسیب پذیر. بنابراین ما به تعویق افتاده است.”

با بسیاری از فیلم تعویق انداختن خود را منتشر و چندین تعویق انداختن شاخه های خود, انتشار تقویم را ببینید rejig از انواع. از او بپرسید اگر این فیلم بیش از حد تغییر خواهد کرد از آن تاریخ جولای و او توضیح میدهد: “از تاریخ انتشار از [بسیاری از] فیلم رانده شده اند. بنابراین هنگامی که ما می دانیم کجا ایستاده ایم و تنها پس از آن ما خواهد بود قادر به قفل در تاریخ ما. ما تنها یک آهنگ است که نیاز به فیلم برداری می شود و سپس قرار دادن آن در فیلم است.”

عاقبت در سال 1991 ضربه دارای جایگاه ویژه ای در Pooja قلب به دو دلیل — آن را نه تنها نشانه پدرش بازگشت به مسیر پس از 19 سال بلکه تا خدمت به عنوان یک همکار مدیر. “کمک پدر من است انجام تجربه برای من” او تیرها و اضافه میکند: “آنچه که من دوست دارم [درباره سبک خود را از کار] است که او لذت می برد و روند فیلمسازی و نگران نباشید در مورد nitty-ریگ دار. او مدرسه حکمت و است که می افزاید: ارزش به فیلم است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de