Pooja بعدی دیسک های گوا با نامزد توییتهایی دربارهی وضعیت قرنطینه مرکز

Pooja بعدی دیسک های گوا با نامزد توییتهایی دربارهی وضعیت قرنطینه تسهیلات – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 19, 2020, 13:54 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Pooja بعدی که سوار به گوا با نامزد Maneck پیمانکار توییتی در مورد تجربه خود را در مرز.

Pooja Bedi with Maneck Contractor. Picture/Bedi's Instagram account

Pooja بعدی با Maneck پیمانکار است. عکس/Bedi Instagram account

Pooja بعدی که مشغول به Maneck پیمانکار به تازگی سوار به گوا خانه در میان coronavirus بیماری همه گیر. این بازیگر سابق توییتی در مورد تجربه خود را با کنترل مرزها و COVID-19 تست و صحبت در مورد وضعیت قرنطینه مرکز.

در اینجا چیزی است که Pooja بعدی پرسیدم سوار با نامزد Maneck به خانه ما در #گوا. (او Goan. من خانه و ماشین و کسب و کار در حال تمام گوا ثبت نام) کل فرایند کنترل مرزی/ #COVID19 تست و وضعیت قرنطینه مرکز یک تجربه بود که به سادگی نمی تواند تبدیل به یک راه قابل قبول از زندگی است.”

Pooja بعدی خود را به تازگی جشن تولد 50 در بمبئی با نامزدش دختر Alaya F و پسر عمر. Pooja بعدی بود که در اوایل ازدواج به Farhan ابراهیم Furniturewala اما زن و شوهر طلاق گرفته در سال 2003.

صحبت در مورد Maneck و خانواده اش, Pooja بعدی تا به حال در مصاحبه ای گفت: “من رو طلاق در 14 فوریه سال 2003 و مشغول شدم در 14 فوریه 2019. من تا به حال در روابط بین من و بچه ها دوست دارند هر فرد است که من شده اند با. اما آن است که بسیار متفاوت با Maneck – آنها او را میپرستم و می خواهید او را در زندگی ما برای همیشه لطفا برای. خانواده های ما در هم ادغام شده و به زیبایی. او فوق العاده باز دل jovial, Parsi خانواده که به استقبال من.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im