Ponmagal Vandhal: برای اولین بار پنج مدیره به نوبه خود بازیگران برای فیلم

Ponmagal Vandhal: برای اولین بار پنج مدیره به نوبه خود بازیگران برای یک فیلم – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 28 مه سال 2020, 12:42 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در آینده دادگاه, هیجان انگیز, Ponmagal Vandhal به عنوان بسیاری از پنج مدیران باید تبدیل به بازیگران است. امثال Parthiban, K. Bhagyaraj, Thyagarajan, Pratap Poten و Pandiarajan خواهد بود رو به دوربین در این فیلم!

Picture Courtesy: PR

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

پیش از انتشار آن در آمازون نخست ویدئو Ponmagal Vandhal در حال حاضر ساخت امواج و حل و فصل این پرونده ، همیشه اول برای هر جنوبی و یا جریان اصلی سینما این فیلم پنج مدیره بازی نقش سرب یعنی Parthiban, K. Bhagyaraj, Thyagarajan, Pratap Poten و Pandiarajan.

این واقعا تعجب آور است که چگونه هرگز در بالیوود یا در جنوب صنعت و تعدادی از مدیران آمده اند در مقابل دوربین قرار دادن خود مدیر صندلی کنار برای یک فیلم است.

آمازون نخست تصویری منتشر شد این تریلر بسیار در انتظار تامیل دادگاه درام Ponmagal Vandhal در تاریخ 21 مه سال 2020 است. تولید شده توسط 2D, سرگرمی, قانونی, درام, ویژگی های یک قدرت بسته بندی شده عملکرد Jyotika که مقالات شخصیت یک وکیل.

Ponmagal Vandhal است Jyotika و Suriya تولید خود را تحت بنر 2D سرگرمی. تولید کننده Suriya Sivakumar و جی جی فردریک است پاریس مدیر. به عنوان اولین فیلم تامیل به اکران در سراسر جهان به طور مستقیم در آمازون نخست ویدئو PonMagal Vandhal در دسترس خواهد بود به طور انحصاری برای اعضای نخست به جریان از مه 29 در بیش از 200 کشور و منطقه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im