پلیس می شود rasgulla برای قند خون بیمار


به طور مشابه, سه پلیس به خون برای بیمار به خانواده اش زندگی کرده بود در خارج از کشور.

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

ایستگاه خانه افسر Hazratganj, Santosh سینگ گشت زنی شد زمانی که او یک درخواست فوری از rasgullas از سالمندان شهروندان به گزارش تایمز هند.

80 سال caller Ramchandra پراساد Keshari تا به حال شدید قسمت از هیپوگلیسمی ناشی از دیابت است. این rasgullas شد او تنها پزشکی است.

سینگ مرتب به خرید شیرین و با عجله به شهروند ارشد ، سینگ گفت: “به عنوان او به سرعت خوردند چهار قطعه از شش من تا به حال گرفته اش رنگ پریده چهره روشن روشن و من متوجه شدم که او در حال حاضر امن است.”

به طور مشابه, سه پلیس به خون برای بیمار به خانواده اش زندگی کرده بود در خارج از کشور. لکنو پلیس نیز کمک کرده اند بسیاری از دیگران بیش از حد در طول مستند. کمیسر پلیس Sujeet Pandey گفت: پلیس شد توزیع شیر و نان و آب در میان کودکان خانههای امن.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>