پلیس, نجات مردی که تماس های ویدئویی با همسر قبل از اقدام به خودکشی

پلیس, نجات مردی که تماس های ویدئویی با همسر قبل از اقدام به خودکشی – اخبار

انتشار: Jun 26, 2020, 19:22 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | حیدرآباد

به گفته پلیس این مرد افسرده بود بیش از نه دریافت حقوق و دستمزد برای سه ماه گذشته

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

حیدرآباد: تماس تصویری ساخته شده توسط یک مرد به همسرش قبل از تلاش برای خودکشی نجات زندگی خود به او هشدار پلیس حیدرآباد که سرعت عمل برای جلوگیری از او را از مرحله شدید به مصرف.

Ramakrishna بين Nampally و Lakdikapul ایستگاه های راه آهن در قلب این شهر دوشنبه شب در انتظار یک قطار به پرش در زیر آن است.

“تکنولوژی موجب صرفه جویی در زندگی است. مرد ساخته شده یک تماس تصویری به همسر خود در مورد طرح خود را به خودکشی. همسر مطلع Tappachabutra پلیس که چرخش به اقدام فوری و ترسیم او را در مسیر راه آهن و نجات او را از گرفتن بیش از یک قطار اجرا. احساس رضایت در مورد خانواده” حیدرآباد کمیسر پلیس Anjani کومار توییتی در روز جمعه.

به گفته پلیس این نماینده پزشکی افسرده بود بیش نیست دریافت دستمزد برای سه ماه.

ساکن Markunday نگر تحت Tappachabotra ایستگاه پلیس محدودیت Ramakrishna, 34, حال ترک خانه خود را با یک تصمیم به زندگی خود پایان رسیده و مسیر راه آهن. او ساخته شده یک تماس تصویری به Sailaja اطلاع رسانی خود را که او اقدام به خودکشی. حیرت از این زن بلافاصله تماس های گرفته شده 100.

پلیس چرخش به عمل و ترسیم Ramakrishna محل از تلفن همراه سیگنال. Tappachabutra اضافی بازرس پراساد رائو ارسال یک پاسبان با Sailaja به مسیر راه آهن و آنها را متوقف و او را از گرفتن زندگی خود را. دقیقه بعد قطار از طریق مسیر.

زن heaved آه امداد. پلیس توصیه Ramakrishna که اعتراف کرد که او افسرده خاطر و به هیچ کار و هیچ حقوق و دستمزد برای سه ماه و تصمیم به پایان دادن به زندگی پس از مصرف مشروب.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK