پلیس شکایت علیه Kangana Ranaut بیش از او تصویری حمایت از خواهر Rangoli Chandel

پلیس شکایت علیه Kangana Ranaut بیش از او تصویری حمایت از خواهر Rangoli Chandel – سرگرمی

به روز شده: Apr 23, 2020, 22:12 IST | سرپرستان | بمبئی

یک پلیس شکایت ثبت شده است در برابر Bollywood actress Kangana Ranaut

This picture of Kangana Ranaut and Rangoli Chandel was taken during the Manikarnika's success bash. Photo Courtesy: Yogen Shah

این تصویر از Kangana Ranaut و Rangoli Chandel گرفته شده در طول Manikarnika موفقیت باش. حسن نیت ارائه میدهد عکس: Yogen شاه

یک پلیس شکایت ثبت شده است در برابر Bollywood actress Kangana Ranaut به اتهام اشاره به افراد خاص جامعه به عنوان “تروریست” و بیرون آمدن در حمایت از خواهرش Rangoli Chandel که حساب توییتر به تازگی به حالت تعلیق به اتهام سخنرانی نفرت.

شکایت ثبت شده است توسط مدافع علی Kaashif خان Deshmukh ساکن بمبئی. در یک کپی از شکایت دروغ گفتن با سرپرستان آن ذکر شده است: “آن مربوط است به یاد داشته باشید که یک خواهر خواستار نسل کشی و قتل و خشونت و خواهر دیگر نه فقط حمایت از او به صورت یکسان در سراسر کشور با وجود انتقاد و تعلیق حساب توییتر خود را, اما همچنین به یک برچسب تروریستی به یک فرقه…”

شکایت متهم به بازیگر و خواهرش-تقدیر-مدیر Rangoli از “سوء استفاده خود را از ستاره شدن, fanbase شهرت و پول و قدرت و نفوذ با یک هدف و به قصد ترویج نفرت disbalance دعوا در کشور برای منافع شخصی و سود”.

در به تازگی به اشتراک گذاشته ویدیو در Instagram, Kangana Ranaut گفت: اگر هر کسی می تواند پیدا کردن یک صدای جیر جیر که در آن Rangoli می گوید هر چیزی توهین آمیز “و سپس ما هر دو را علنا عذرخواهی می کنیم”.

بازیگر بیشتر ذکر شده: “خواهر من Rangoli Chandel تا به حال به طور خاص ذکر است که افرادی که در حمله به پزشکان و پرسنل پلیس باید مرده” و اضافه کرد که مشهور مانند “فرح علی خان جی و Reema Kagti جی ساخته شده نادرست اتهام” که Rangoli نظر بود که جامعه خاص.

این بازیگر همچنین اظهار داشت: در پیام ویدئویی که او و خواهر او باور نمی کند که هر فرد “حمله به پزشکان و پلیس” متعلق به هر جامعه خاص است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de