پلیس, دستگیری سه نفر برای رقص برهنه کردن, برهنه, خرمن کوبی مرد متهم به سرقت بز

پلیس, دستگیری سه نفر برای رقص برهنه کردن, برهنه, خرمن کوبی مرد متهم به سرقت بز – اخبار

به روز شده: Jun 16, 2020, 12:46 IST | ANI |

قربانی ادعا کرد که متهم مردان نیز خواستار تومان 1 لاخ از او و ساخته شده یک ویدیو از کل حادثه و ارسال آن در رسانه های اجتماعی.

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

سه مرد دستگیر شدند در Balgad روستای ژلور منطقه روز دوشنبه در ارتباط با این مورد که در آن یک مرد بود و گفته برهنه, کوبید و tonsured در ظن سرقت یک بز در ژوئن 13.

قربانی ادعا کرد که متهم مردان نیز خواستار تومان 1 لاخ از او و ساخته شده یک ویدیو از کل حادثه و ارسال آن در رسانه های اجتماعی. قربانی شده است بستری در بیمارستان است.

“سه نفر دستگیر شده اند, رام سینگ Bhil, Durgaram و Bajrang Bhil. تحقیقات بیشتر در حال انجام است” به پلیس اطلاع.

طبق اطلاعات رام سینگ Bhil به نام قربانی را به خانه خود که در آن دو نفر دیگر متهم Durgaram و Bajrang Bhil حاضر بودند. آنها سپس او را وابسته به یک طناب و متهم به قربانی سرقت بز و ضربه او با یک ظرف و یک چوب.

از قوم و خویش قربانی بعد از آن او را در یک حالت ناخودآگاه در خانه متهم و او را به ژلور SRG بیمارستان.

بر اساس این قربانی گفته است پلیس در حال ثبت یک پرونده سه متهم کرد و پس از آن بازداشت شد ساخته شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de