ساعت نارندرا به تعامل با ایجاد کرد سر از سراسر هند

ساعت نارندرا به تعامل با ایجاد کرد سر از سراسر هند – اخبار

انتشار: May 24, 2020, 12:46 IST | سرپرستان | دهلی نو

نارندرا مودی را نیز راه اندازی یک واحد e-GramSwaraj پورتال و نرم افزار تلفن همراه در ملی Panchayati راج روز

Narendra Modi

نارندرا مودی

نارندرا نخست وزیر به توییتر گرفت در صبح روز جمعه اطلاع رسانی است که او را در تعامل با ‘Sarpanchs’ از سراسر کشور. وی همچنین از راه اندازی یک واحد e-GramSwaraj پورتال و نرم افزار تلفن همراه در ملی Panchayati راج روز. “در ساعت 11 صبح امروز PM @narendramodi خواهد بود تعامل با Sarpanchs از سراسر کشور از طریق ویدئو کنفرانس. همه Sarpanchs قادر خواهد بود برای پیوستن به این تعامل از طریق Doordarshan از خود را در خانه های مربوطه پیوستن به اجتماعی فاصله هنجارهای” مودی توییتی.

او افزود که این روستا سر که شرکت شد و خواهد شد به اشتراک گذاری نظرات خود را با او انجام خواهد شد پس از یک مشترک مرکز خدمات به آنها ، ملی Panchayati راج روز جشن گرفته است در تاریخ 24 آوریل آن را به عنوان نشانه یک لحظه ای تعیین کننده در تاریخ تمرکز زدایی از قدرت به سطح مردمی با institutionalisation از Panchayati راج از طریق قانون اساسی (73 متمم) قانون سال 1992 که به اجرا در آمد در آوریل 24, 1993.

پورتال که ساعت مودی خواهد شد راه اندازی یک ابتکار جدید وزارت Panchayati راج که ارائه خواهد شد گرم panchayats با یک رابط واحد برای آماده سازی و پیاده سازی خود را گرم Panchayat طرح توسعه (GPDP).

نخست وزیر را نیز راه اندازی Swamitva طرح به مناسبت. این طرح فراهم می کند برای یکپارچه املاک اعتبار راه حل برای مناطق روستایی هند; علامت گذاری از ساکنان زمین در مناطق روستایی انجام می شود با استفاده از آخرین بررسی روش — تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین با همکاری و تلاش وزارت Panchayati راج دولت Panchayati راج ادارات دولتی درآمد ادارات و نظرسنجی از هند است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de